Formularz

Prośże was abyście zrobili mi formularz miej więcej taki na adres e-mail wanis@op.pl z przyciskiem wyslijform1gf.jpg

mam nadzieję, że cię zadowoli

Naprawdę nie lepiej się tego nauczyć? Tak na przyszłość? To naprawdę nie jest trudne. Przynajmnie gdy będziesz chciał coś kiedyś zmienić, to będziesz mógł to sam spokojnie zrobić.

Tutaj masz wszystko jasno i wyraźnie opisane.

http://webmaster.helion.pl/kurshtml/form/form.htm

Jest jeden błąd w tym formularzu jak naciskasz wyślij to włącza się program Outlook Express i tak w ni trzeba ustawić temat i napisać coś w tekście. Formulaż jest nie sprawny bo jak Się naciśnie w programie Outlook Express wyślij to przyjdzie wiadomość pusta. :smiley:

A czytałeś o formularzach ze strony podanej przez liska ??

Za pewne nie :smiley:

teraz będziesz miał i temat listu jak i zawartość. wcześniej dostawałeś załącznik z zakodowaną treścią z formularza

temat juz jest ale treść którą wypełniłem w formulażu nie znajduje sie w programie Outlook Express takze formulaż jest wysyłany pusty

a podmieniłeś cały nagłówek formularza ?? I z jakiej przegłądarki próbójesz wysłać

tak podmieniłem a z przegłądarki Microsoft Internet Explorer

tak to ma wygladać

powinieneś otrzywywać maile takiej treści, u mnie tak jest

Wypełniam formulaż naciskam wyślij pojawia mi sie program Outlook Express temat jest na jaki adres ma wysłać ale w treści nie mam tego tekstu który wypełniłem w formulazu

formulaz7mf.jpg

ote1xe.th.jpg

dziwne ale umnie takie okno OE się nie pojawia, otrzywałeś mojego maila testowego ??

nie, nie otrzymałem

pósciłem jeszcze raz nawszelki wypadek

ja wysłałem i dostałem pusty

U nie wtrakcie wysyłania pojawia się:

form16mv.th.jpg

form29te.th.jpg

u mnie pokaze tą pierwsza fotke a tej drugiej nie za miast drugiej pokaze http://img91.echo.cx/my.php?image=ote1xe.jpg

a nie zmieniałeś jakiś opcji w outlooku lub w opcjach internetowych

nie nic nie zmieniłem

spróbój wysłąć maila z stąd

ps. maile odemnie w końcu doszły doszły

też doszedł pusty