ForteManager - problem w Trayu

Po zainstalowaniu najnowszej wersji Fortemanager’a 3.07 na monitorze LG L227WT, straciłem możliwość szybkiej zmiany profilu np. Movie, Text z traya. Teraz muszę uruchomić program i dopiero wtedy zmienić właściwy profil. W starej wersji 2.80 wystarczyło ppm kliknąć na ikonkę w trayu i zmienić profil, dużo łatwiej i szybciej niż w nowej wersji.

Czy tak ma być :?: Czy tylko u mnie tak jest.

P.s.

Na stronie producenta pisze, że nowa wersja fortemanager obsługuję m.in. monitor L227W, a ja mam L227WT, chyba chodzi o ten sam monitor?

Błękitna Stal , a masz w ogóle ikonę ForteManager’a w tray’u? Jeśli nie to możliwe, że program wyłączył się z autostartu. Żeby to sprawdzić odpal URUCHOM i wydaj polecenie “msconfig” Następnie zakładka uruchamianie i zobacz na liście czy jest.

Wątpię, żeby LG usunęło możliwość szybkiej zmiany trybu pracy monitora. Sprawdź najpierw ten autostart, postaram się pomóc.

Pozdrawiam :wink:

Błękitna Stal ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Tak, ikonka jest w trayu. W msconfig jest fortemanager, w starej wersji był tam wpis “display portret…” o ile dobrze pamiętam zamiast fortemanager. Nawet jeżeli włączę fortemanager w Desktop menu, tam też nie ma szybkiej zmiany profilu. Najpierw muszę uruchomić fortemanager, przełączyć się na f-engine i dopiero wybrać sobie profil.

Błękitna Stal , niestety nie mam dobrych wieści, a może mam :wink: Sprawdziłem to na komputerze w firmie i również po zainstalowaniu Fortemanager’a 3.07 jest tak jak u Ciebie, czyli LG zrezygnowało, w co nie mogę uwierzyć, z opcji szybkiej zmiany trybu. Szkoda, pozostaje powrót do starych wersji, w końcu nie były takie złem.

Pozdrawiam :wink:

Nowa wersja nie wznosi nic szczególnego (poza wyglądem), może z kolejną wersją producent powróci do starych opcji, na razie trzeba będzie wrócić do starej wersji - bardziej pożytecznej:)

Dokładnie, hehe :wink: