Fortnite błąd 30007, Windows 8.1

Witam potrzebuję pomocy, ogólnie to chodzi o Fortnite lub może nawet wszystkie gry z Easy Anti Cheat, ale mam chęć zagrania w Fortnite tylko jest mini problem mianowicie gdy uruchamiam grę na Epic Games to niby ok ładuje się ale potem wyskakuje takie coś:


Jak widać jest napisane Usługa Easy Anti-Cheat nie może działać, jeżeli wyłączono wymuszanie podpisów sterowników, i nie wiem jak to włączyć i znalazłem jakieś sposoby ale u mnie nie działały.

Ktoś może pomóc?

Mam Windows 8.1, nawet jest w temacie.

Otwierasz konsole CMD
wpisujesz tam: bcdedit -set TESTSIGNING OFF
enter
resutujesz komputer
i może zadziała

Gdzieś indziej było i jest coś podobnego czyli otwierasz cmd i wpisujesz coś innego niż to ale nie działało więc to raczej też niestety.

Pewnie było:

echo Brawo naprawiłeś Fortnite, nic nie robiącym poleceniem z "MS-DOS" z grą.
pause
exit

A próbowałeś to?
to wyłacza podpisy cyfrowe więc nie powinno być tego błedu
Ty masz to zrobić z konsoli a nie z MS-DOS jak napisałes
To pause w tym przypadku to nic nie robi

Nie zajarzyłeś, on(a) pisze ze wykonał(a) jakieś inne polecenie cmd (które jest tajne - tylko po co, czyścił(a) historię przeglądanych stron lub padła domena bez backupu w web archiwach / google cache) i twojego nie wykona.

Zakładać więc można, że tamte polecania wgrywają backdoory do Windows lub są marnej jakości/fejkowe.

A „ms-dos”, bo np. echo pewnie tam działa i pewnie też w starych unixach. Na pewno by nie dał(a) rady stawiać obok Windows 8.1 jakiś MS-Dos (free dos prędzej) ani wypadać na pomysł by oszukiwać w Dosbox.