Fortnite HP2640p i Samsung RC710

Witam wszystkich,
Wczoraj dzieciaki poprosiły o zainstalowanie gry Fortnite.
Po instalacji pojawił się komunikat o DX11 level 10.
Pytanie czy wogóle jest szansa, żeby gra poszła na, którymś z komputerów.


To, niestety, bz znaczenia.
W obu przypadlach masz 4 GB RAM i zintegrowana grafikę.
Najewt gdybys uruchomił to w 15-20 FPS max. Do sieciowych stzrelanin bez 60 nawet nie ma co podchodzić.

Moja arda: wystaw oba na Allegro, jeżeli masz wersje BOX zostaw WIndowsy, i kup za to Stacjonarkę lub laptopa z Vegą 3 MINIMUM. W 1500 zł się powinno zakmnać.

Dziękuję za radę, ale nie planuję zmieniać dwóch komputerów dla jakiejś gry :slight_smile:
Nie da się to trudno. Dziękuję za pomoc :slight_smile:

… możesz być zmuszony, one juz naprawdę są bardzo wiekowe… ile mają z 10 lat na karku chyba już?

No po 10 maja :slight_smile: Ale póki co moje dzieciaki nie grają na komputerach :slight_smile: Komputer to tylko urządzenie do pracy - jakiś film, office, trochę netu :slight_smile:

Z netem, przy 4 GB RAM, może byc problem, ale podejscie zdrowe. Co do laptopów zwróciłem uwagę na wiek, bo dziwię się, że jeszcze żyją. Jak więc padną, to jednak raczej coś nowego im kup, nie naprawiaj. :wink:

Ja mam jeszcze starszego ma chyba 13-14 lat. Jednordzeniowy Celeron 1.6 GHz z 2 GB RAM. Pracuje pod kontrolą XP. Niektóre strony www wciąż na nim dobrze dość chodzą inne takie jak YT są nieużywalne. Najlepsza jest w nim bateria. Po odłączeniu zasilania sieciowego bateria trzyma siedem sekund :smiley: