Fortnite "Out Of Video Memory Trying To Allocate a Texture"

Witam. Mam błąd taki jak w tytule. Pisze żebym zmniejszył rozdzielczość no to zmniejszyłem na 800x600 ale dalej nie działa. Gre reinstallowałem pare razy.

Mój laptop to:
Hp Compaq Presario CQ57
Karta graficzna: Intel HD Graphics Family.

Bardzo prosze o pomoc

Dodam iż poradniki z youtube’a na ten temat nie działają. Są o page filach

PS: Support nie odpowiada na maila

Nikt nie kocha posłańca , który przynosi złe wieści - Sofokles.

  1. Wywal kup nowy
  2. Zapomnij o grze

Nie wiem czy odziedziczyłeś, czy ktoś Ci wciśnął “dobry laptop”, ale na pokładzie masz intela hd 3000, zgaduję, że z 4GB RAM, to karcie przypisuje zwykle 256 MB, przy 8 chyba 514, przyc zym słowo “karta” jest nadużyciem. Te czip ma ze 240 p w passmarku, tyle co karta biurowa sprzed 9 lat, 4 raz mniej od współczesnej Vegi 3 i 3 razy mniej od laptopów z integrą Intela.

Próbuje Ci powiedzieć, że na tamtym trzeba do minimum zjechać żeby poszło “znośnie”, u Ciebie to nie ma prawa działać, a jak zadziała, to będziesz miał slajdy.

1 polubienie

Jedyne co mogę dodać to iż laptop nie służy do grania, weź się lepiej do nauki.

1 polubienie

Jak nie służy do grania? Pykam na nim w csa w 50 fpsach.

Ale wiesz co oznacza komunikat, który umieściłeś w tytule wątku?

Dobra. Wracam do Realm Royale bo tam mam chociaż 30 fpsów bez żadnych tweaków albo jest jeszcze Island Royale - 60 fpsów

a Life Royal?

Dajcie człowiekowi spokój.
Przyszedł szukać tu dowiedzieć się coś o problemie sprzętowym, a nie szukać porad życiowych w stylu “Weź się za naukę…”

bo jakby się uczył to by wiedział, że gra nie pójdzie na jego sprzęcie.

¯\_(ツ)_/¯

1 polubienie

Gdyby Fachowcy z firmy Epic lepiej poznali kod maszynowy to myślę że było by mniej takich niespodzianek ,a po za tym teraz korzysta się z kompilatorów programowania i jest jak jest nie masz kasy nie pograsz,albo obserwujesz przez następny super program ### YouTube ### !@#$???

To akurat jest oczywista oczywistość. Nie ma co narzekać, wakacje idą, można zatrudnić się w maku.

… albo zamiast laptopa kupić blaszaka w którym ikarte podmienić i procek podkręcisz :wink:
Laptop, szczególnie kupiony na styk, to jednorazówka :wink:

A jeżeli nie nadaje się do niczego jak ten to nie liczy się nawet jako ten jeden raz.

Pykaj, przeszkadzać ci nie zamierzam ale nie do tego służy laptop.