Fortnite się wyłącza, lub zamraża. (Pomocy)

Cześć, gram sobie w fortntie (Jeżeli masz do tego problem to trudno, każdy może grać w co chce itp :smiley: )
Gram lecz bardzo często jest tak że nagle tak w ułamku sekundy wyłącza mi się gra do pulpitu. I muszę ją włączać od nowa, nie wiem dlaczego. Zdarza się też często że gra nagle laguje w sensie nagły lag jest totalnie gre zamraża i się wyłącza. Co mam zrobić w takiej sytuacji ? Pisałem z Epic już ale nie pomogli ani trochę. Mój sprzęt nie jest co prawda do grania bo to raczej taki do internetu tylko lub do e-lekcji. Ale jednak wcześniej tak nie było, mój sprzęt to : Hp 840g3 z I7-6500U (Gra utrzymuje prawie stałe 30fps, czasami dochodzi do 40 a nieraz do 60 w wyjąkowych sytuacjach ale ja mam ustawiony limit 30fps bo tak jest lepiej)

Proszę o pomoc, bo przy co chwilowym wyłączniu się gry nie da się grać…

Wrzuć logi na forum

https://www.epicgames.com/help/en-US/fortnite-c75/technical-support-c118/where-can-i-find-the-fortnite-game-logs-a3209

Masz tu, (podzieliłem na trzy foldery bo za duży plik był jak były razem)Logs.zip (3,9 MB)

Tu drugi : Logs 2.zip (2,7 MB)

Logs 3.zip (2,7 MB) A tu trzeci :

Najwięcej błędów jest chyba związanych z grafiką, co ciekawe, są tam takie związane z Nvidia, a ty masz przecież integrę…
W każdym razie 3 marca Intel wydał nowy sterownik to spróbuj go zainstalować.

To dziwne, Nvidia jakim cudem ? Mam już najnowszy sterwonik od intela. Ale to nie pomaga

Nie mogę się doszukać w tych logach błędu, który powoduje wyłączenie programu. Może nie jest rejestrowany…
Skasuj wszystkie logi i włącz grę. Jak tylko znowu cię wywali do pulpitu to spakuj nowo wygenerowane logi i wrzuć jeszcze raz na forum.

Okay