Fortron 350w vs Fortron 400w (wtyczka) :P

Witam potrzebuje pomocy poniewaz zastanawiam sie nad tymi dwoma zasilaczami… ktos mi mowil ze lepiej brac 350w bo cos tam cos tam… drugi z kolei ze lepszy bedzie 400w :?

a obecnie mam FEEL 300w :mrgreen: ale jeszcze bede kupywal r9800pro to takie gowno lepiej zmienic :stuck_out_tongue:

350w

400w

To zalezy od cofingu kompa, wiadomo ze im silniejszy zasilacz tym lepszego kompa pociągnie :stuck_out_tongue: Podaj cofing to sie dogadamy :wink: Osobiscie obstawiam 400’watowke poniewaz zawsze lepiej miec zapas mocy nic niedobor :mrgreen: :wink:

I to prawda jest lepsz linia 12 a co za tym idzie lepiej sie kręci :D.

mam frotrona dokłądnie od tego samego gościa co posałeś 2 linka chodzi bardzo sprawnie nie za głośno bardzo szybko mi go przysłał ;]

tylko ten Pan nie umie liczyć :stuck_out_tongue: dla niego 69 (zasiłka) + 11 (transport) to na rachunku dalej 69 :stuck_out_tongue:

może i 50 W w kieszeni, ale 350W ma mocniejszą linię 12V, która obecnie zasila procka i grafę, a w przyszłości nie konieczna będzie wymiana zasiłki.

Tak więc wolałbym 350 W :wink:

filuniu hehe widzialem nawet twoj komentarz na allegro ale to tylko u ciebie sie tak chyba pomylil :mrgreen:

heh no ale dalej mam dylemat ktorego fortrona, oto config:

athlon2000+

1gb kingmax ddr

GF4mx440 (wymieniam na r9800pro)

nagrywara cd :stuck_out_tongue:

i nagrywara dvd :stuck_out_tongue:

ba-M-bo 350W, mocniejsza linia 12V, która obecnie zasila procki i grafy :wink:

hehe a ja mam takie pytanko :mrgreen: :mrgreen:

ta wtyczke co podkresilem na zielono (co zasila plytke glowna) to jak ja wyjac? :mrgreen: bo ciagne i ciagne i cos nie chce wyjsc :? a nie chce nic uszkodzic :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

111od1.jpg

Na wtyczce pośrodku jest taka blokada naciśnij ją i wyjmij :mrgreen:

Tu widać ją u góry

http://www.ad.max.pl/admax/catalog/prod … cts_id=121