FORTRON FSP400-60PFN opinia

witam

ostatnio cos mi sie dysk wylanczal i stwierdzielm ze to zasilacz i czy ta zasilka bedzie dobra do konfiga :

celeron 1.8 s478 , ecs p45sa/dx+ , 512 ram 400 , dysk ata 160 seagate , wentylator na dysk GF 4 64 mb SB 5.1 nagrywarka CD ??

Wystarczy. :mrgreen:

starczy w zupełności

kup MDN®, ma silniejszą +12V.

ale nie znalazłem fortrona 400 MDN tylko sa 350

Silniki dysków, napędów, karta graficzna, proc i płyta będą pobierać z +12V, Mdn® ma 25A, Pfn 15A.

ale nie widze na allegro zeby własnie był Fortron 400 W MDN widze jedynie 350 W MDN z mocniejsza 12V

Nie patrz na waty, tu będzie lepszy 350W z mocniejszą +12V - 350W MDN®

Ten ecs według google nie istnieje

hehe no widze widze :stuck_out_tongue: skoro mowisz ze 350 W bedzei lepszy niz ten 400w tylko zeby mu mocy nie brakło :slight_smile:

Złączono Posta : 18.04.2007 (Sro) 20:15

a co do ecs to mała pomylka P4S5A/DX+

Jak jesteś majsterkowiczem jak ja to te zasilacze są dla Ciebie. Ja bym go do swego kompa nie podlączył bez uprzedniego gruntownego obmierzania na stole z odpowiednim obciażeniem , a potem dla pewności ze 2-3 dni pracy pod obciazeniem.

A i nie mówie, że sa złe albo beeee , po prostu towar dla majsterkowicza

robin102 co ty mamroczesz, jaki majsterkowicz. Posiadam ten zasilacz więc wiem co piszę. Dzięki niemu mogłem wycisnąć coś więcej z procesora, nie mam żadnych zwiech. Jeżeli jednak ktoś chciałby zmienić platformę (niezbyt wymagającą) to lepszy będzie zasilacz podany przez Tobi-ego.

:mrgreen: nie jestem zadnym majsterkowiczem i jak narazie nie mam zamiaru zmieniac platformy ani nic i mysle ze ten 350 MDN bez koncówki R mi wystarczy :slight_smile: bo tak jak pisalem komp mi chodził przedtem na 2*40 gb seagate lecz gdy wpiolem 160 gb to zaczol mi sie dysk wylanczac na zasilce Codegen 300W i mysle ze to wina zasilki bo nic nie wskazuje na cos innego

Na bank to wina zasilacza. :smiley:

mam taka nadzieje :slight_smile:

Cha jeśli masz Codegen to nie powinneś mieć nadziei ale pewność jak 2+2=4, że to wina zasilacza, przy okazji podziękuj Panu Bogu że nie spaliło ci jeszcze komputera.