Forum a FF

Mam od pewnego czasu problem z funkcją odświez na Naszym forum.Problem wystepuje tylko na FF–odswieza sie bardzo dlugo lub wogole.

Na innych przegladarkach nie mam tego problemu,smiga odswiezanie(Dobreprogramy) az miło!!

Dodam ,ze kiedy jestem na innych stronach i innych forach uzywajac FF,taki problem nie wystepuje!!

Dlaczego FF ma problem z odswiezaniem Naszego forum?

Pozdrawiam

:slight_smile:

U mnie zawsze się długo forum odświeża i to niezależnie od przeglądarki. Wina mojego łącza.

U mnie pod FF wszystko ładnie smiga.

Wina nie jest po stronie forum. :?

hm to jak wyjasnic ,ze na innych forach i innych stronach FF zwyczajnie u mnie wymiata ,a tu stoi i nic???

Sprzet mam bardzo mocny ,łacze 512 NEO i jak powiedzialem powyzej problem wystepuje tylko na Naszym forum!

Moze macie jakies pomysły ,sugestie…

A może pokazuje się ikonka Zatrzymano?

Jeśli tak, to może być wina przyspieszania Firefoxa (może to robiłeś), ale nie daję głowy.

wlasnie nie pokazuje sie

przyspieszacza mialem ,wczesniej ,nic nie dał(hehe) wiec go usunałem ,reinstalowalem pozniej FF i juz bez przyspieszacza b/z

ps

i tak jak napisałem wczesniej:

Od kiedy tak masz???

Szczerze jakis miesiac.Probowalem do tego czasu sam cos pozmieniac ,by było dobrze ale nic nie pomaga.Wszystkie mi znane sztuczki zwyczajnie zawiodły,dlatego postanowiłem napisac o tym na forum.

ps

i jeszcze jeden mały fakt(podpowiedz).W poznych godzinach nocnych ten problem jest zdecydowanie mniejszy(choc jest).

u mnie też zamulał… a czy przjechałeś odkurzaczem rejestr?

ja mam non-stop problemy z FF (wykładał mi się bez wyraźnej przyczyny i dlatego ustrzeliłem Operę) ale czy próbowałeś “twardego” odświeżania (ctrl + F5) ? Jak to wtedy wygląda?

widzisz moj problem dotyczy tylko FF i tego forum, na innych jest rewelacja

a im mniej userow( jak teraz) tym szybciej działa,choc nie tak jak na innych.Ech…

To dziwne, bo u mnie i na IE, i na Firefoxie, i na Operze wszystko jest w porządku.