Forum, błąd czasu ostatniej odpowiedzi

Witam, możliwe że jest już podobny wątek ale go nie znalazłem.
Od ok południa kilka pierwszych wątków ma datę ostatniej odpowiedzi sztywno ustawioną na 1m
(Firefox 59 Win 7 - w trybie prywatnym to samo
na Chromium również bez zmian)

U mnie nie występuje mam różne czasy.

obraz


Sprawdź może w trybie awaryjnym Firefox:

  1. wchodzimy na  about:support
  2. klikamy w “Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami…

I u mnie jest ok. Win10, FF 59.

Sprawdź jeszcze, czy na innej przeglądarce, efekt jest ten sam, tak dla pewności. Być może to wina Firefoxa.

No to musi być coś albo z moim systemem albo objawia się to tylko niektórym użytkownikom.
Przeloguje się na ubuntu mate i zobaczę jak tam forum wygląda
EDIT: Na ubuntu wszystko dobrze więc to wina raczej windowsa 7

2 polubienia

A może zostawiasz stronę otwartą i 15 minut przerwy (po czasach twojego i mojego obrazka).

To by świadczyło, że licznik jest tam statyczny i nie odświeża się, do momentu przeładowania części forum.

Stronę często odświeżam i też w trybie prywatnym to samo pokazuje
Dziwne jest to że Firefox z Ublock origin i HTTPS Everywhere pokazuje to samo co dopiero zainstalowane czyste Chromium a na tym samym komputerze na ubuntu wszystko działa dobrze.

Może konflikt z HTTPS Everywhere (ludzie piszą, że nie działa dobrze z najnowszym uBlock Origin - nie wiem na ile pomógł fix grohilla sprzed 4 dni - https://github.com/gorhill/uBlock/commit/10a4a6465e213e7aa210bb0d0d8b6c7f7c8c7f89) lub odbiło się czkawką “zaznaczenie” wszystkich list uBlock.

Tylko czy dodatki z firefoxa ingerowałyby w czystego chromium?

Niezainstalowane w chrome / chromium nie.

Zainstalowane może, jak błąd jest z każdym silnikiem przeglądarki a nie konkretną platformą / konfiguracją.

Problem ciągle występuje w windows 7 na różnych silnikach web
Firefox - Quantum
Chromium - Blink
Qupzilla - Qt WebEngine(Bazujące na Blink)
nie kojarzę innych ale prawdopodobnie też nie będzie to działało

Sprawdź może IE11 jak masz.

Też nie działa

Nie wiem, na amerykańskich wirtualizowanych Windows 7 i IE 11/ Chrome 65, 66 / Firefox 59 problem nie występuje.

Za bardzo boję się logować, jak po zalogowaniu czas się psuje.

To musi być wybiórczy błąd portalu.
Sprawdziłem i na komputerze z windows 10 na firefoxie i chromium problem ciągle występuje

To czemu na ubuntu jest OK?

Może dobreprogramy wysyła błędny skrypt zliczający gdy w nagłówku user agenta jest windows
EDIT: Zmieniłem user agenta i nic się nie poprawiło, więc nie wiem co to może być

Od wczoraj - to może być błąd - jakaś aplikacja robi problemy (program, aktualizacja?).
We wszystkich przeglądarkach - to antywirus może robić błędy z sygnaturą czasową?
Ustawiałeś coś?

Na laptopie nie mam żadnego antywirusa a na windowsie 10 kasperskiego więc to raczej nie ich wina bo na obu występuje ten błąd we wszystkich przeglądarkach jakie testowałem.
Nie przypominam sobie bym coś w tamtym czasie robił z routerem i komputerem ciekawego

Sprawdzałeś hosts?
O datę nie pytam.

Pliki host są czyste.

Nic nie zrobiłem a działa.

Może były jakieś zmiany w serwisie o których nie wiemy?