Forum - brak powiadomień email

Wygląda na to, że powiadomienia email o odpowiedziach w obserwowanych wątkach i powiadomienia o nowych wątkach w obserwowanych działach przestały działać.

DW: @o.zio

Ogólnie forum od dłuższego czasu sypie błędami.

WP milczy od tygodnia.
Pisałem do WP ale zero odp na wiadomości, ostatnio wysłałem drugą wiadomość, a na maila dostaje tylko potwierdzenie i nic po za tym.

Ja również od kilku miesięcy nie otrzymuję żadnych powiadomień o odpowiedziach w obserwowanych wątkach. Nie ma ich w koszu, ani w folderze Spam. To wina forum?

Nie tego spodziewałem się od WP. Piszesz im że są błędy, wysyłasz zrzut ekranu a w zamian dostajesz odp które nie ma sensu .

Tak się Pan nie przebijesz, zadzwoń do działu sprzedaży że chcesz wykupić reklamę za grube pieniądze a jak już połączą Cię z wysoko postawionym kierownikiem to wtedy trzeba dokonać nieoczekiwanej zmiany tematu :wink:

OtŚfJeRzam :joy:

Cześć, dostałem potwierdzenie z IT, że problem został rozwiązany i powiadomienia powinny ponownie działać.

@o.zio Wykorzystując to że akurat jesteś. Kiedy zostanie naprawiony błąd widoczny na poniższym zrzucie (pojawia się on podczas logowania)? Kiedy forum Discourse DP zostanie zaktualizowane do najnowszej wersji?

Następna rzecz do naprawienia. Klikając ikonę koperty na czarnym pasku na forum i wybierając jakąkolwiek wiadomość PW pojawia się poniższe okno bez tekstu. Pewnie jakaś wtyczka jest uwalona.

2

Pozdrawiam!

Dzięki, dziala.

Odp od WP mam od 25.03.2024
„Uprzejmie informujemy, że zgłoszenie zostało przekazane do odpowiedniego działu.”

@Bartek7000
Jak pisałem zgłoszenie to też wysyłałem zrzut ekranu błędu który pojawia się po kliknięciu „zaloguj” .

Przed chwilą wysłałem kolejnie pytanie czy odpowiedni dział WP zaczął coś robić w tej sprawie.