Forum na temat androida

Czy na forum DP ukaże się podstrona poświęcona systemowi Android

Jak dla mnie to trochę przerost formy nad treścią. Jeżeli nawet zostanie taka podstrona utworzona to później znajdą się tacy którzy będą chcieli podstronę dot. IOS, Windows Phone etc.

Lepszym pomysłem byłoby utworzenie podstrony w stylu Mobilne systemy operacyjne. Pytanie tylko ile osób byłoby faktycznie zainteresowanych takim działem.

Biorąc pod uwagę popularność obecnego działu Telefonia komórkowa wydaje mi się, że osobny dział na problemy związane z samym Androidem nie ma racji bytu.

Skoro windows powoli umiera wydaje się logiczne utworzenie nowego działu pod może zbiorowym tytułem systemy operacyjne w tabletach czy telefonach

Dodane 09.08.2013 (Pt) 19:44

Skoro windows powoli umiera wydaje się logiczne utworzenie nowego działu pod może zbiorowym tytułem systemy operacyjne w tabletach czy telefonach

Kto ci takich bzdur naopowiadał?

What ? Windows powoli umiera ? Chyba powstaje, cos tobie sie poprzewracało w głowie, coraz to więcej systemów wymyśla, microsoft :slight_smile:

A ty gadasz, że umiera ? Tak jak @Kpc21, napisał kto ci takich bzdur naopowiadał ? też sie pytam…

Dziwna odpowiedz, według mnie -,-

No, ale co poradzimy, na takich jak ty ![-o<

Pozdrawiam.

Częściowo ma racje bo typowy windows umiera teraz jest winows 8 to połączenie windows 7 z windows phone czyli system chimera .

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chimera_(biologia

Zapewne stanowi chodziło o Windows Phone.