Forum PHPBB by przemo i jezcze kilka pytań

1 problem jest taki ze mam Forum PHPBB by Przemo wersja 1.9 i jak ktoś napisze temat to pod tytułem tematu jest “Oczekuje na akceptację” jak mam zaakceptować ten post albo wyłączyć to ??

  1. jaki jest kod HTML ze jak ktos by chcial skopiować text albo obrazek z mojej strony i kliknie PPM to mu sie wysweitli komunikat z textem ktory ja wpisze? i jeszcze taki sam komukinat tylko ze dopiero wtedy jak koleś wyjdzie ze strony (oczywiscie z innym textem)

  2. moze ktoś zna jakieś ciekawe kody html i by mogl mi je zapodać?? bo chce sie popisać ciekawą stroną w HTML’u i do tego potrzebuje ciekawych komend

lol :smiley: a co to sa ciekawe kody html? czy jest wystarczająco ciekawy, czy też nie?

blokowanie ppm bylo wielokrotnie, poszukaj sobie

o ile dobrze pamietam to w PA szukaj opcji Forum Moderowane

popatrzylem tutaj

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … hlight=ppm

zastosowałem sie do instrukcji z kurshtml.boo.pl ale sp2 blokuje ten kod a jak go odblokuje to ppm nie dziala ale ten komunikat co ja bym chcial to sie nie wyswietla :frowning: masz jakies sugestje?


najbardziej mnie interesuje to ze jak ktoś wejdzie na strone to mu sie wyswietli taki komunikat witam na stronie a jak bedzie wychodził to jakis inny text , te komunikaty mają być w stylu tego okienka co sie pokazuje jak jest jakiś błąd

skrypty ze strony: http://webmaster.helion.pl/kurshtml/skrypt/

przy wejściu:

Skopiuj poniższy kod (treść alertu dostosuj do swoich potrzeb)

lub

Przy stronach, które długo się wczytują można by, na czas wczytywania strony, wyświetlić okno typu "Proszę czekać". Aby to osiągnąć w ramach HEAD należy wstawić taki kod:




Natomiast w ramach BODY:

przy opuszczaniu:

Skrypt wyświetla okienko, gdy czytelnik opuszcza naszą stronę. Jeśli przejdziesz teraz do innej strony, okienko zostanie uruchomione. Można podać względny lub absolutny adres internetowy.


Skopiuj przykładowy kod


W ramach BODY




Okienko byebye1.htm zawiera "pożegnalny" komunikat.

podałem Ci skrypty, bo jakis problem z przekopiowaniem adresow miałem, ale na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych skryptow