Forum phpbb - rejestracja nie działa

Witam mam problemik taki malutki otóż na yoyo.pl stworzyłem forum phpbb 2.0 problem polega na tym że już wszystko prawie gotowe ale nie można założyć nowego konta w ogóle jakby rejestracja na forum była nieaktywna… jak ją uaktywnić?

Ale coś się dokładnie dzieje ?

Jakiś błąd ?

poprostu nic się nie dzieje klikasz na rejestracja i nic jakby nie było linku… w plikach nic nie zmieniałem ani w bazie

Prześlij na serwer jeszcze raz plik odpowiedzialny za rejestrację, a jak nie to zainstaluj jeszcze raz forum.

Pozdrawiam

hmm… ja żadnego pliku nie wysyłałem poza tymi które były potrzebne do instalacji forum i obslugi

No i tam jest chyba plik register.php i wyślij go jeszcze raz na serwer, aby się nadpisał.

lukaszm coś musiałeś schrzanić. Ja też zakładałem to forum na yoyo.pl tylko dla testu i u mnie wszystko śmiga

wiem co jest nie tak;d jak włącze aktywacje kont - Admin to wtedy opcja rejestracji jest niedostępna chciałbym mieć tą opcję włączoną gdyż nie chce zeby ktoś inny z poza mojej grupy mógł założyć konto…

Rejestracja jest dostępna i normalnie sie user może zarejestrować tylko musisz z PA aktywować tego usera.

Podaj adres forum.