Forum PHPBB3 wszystkie posty do moderacji?

Witam.

Mam następujący problem:

  • zarejestrowani użytkownicy na forum phpbb 3, który posiadam pisząc jakąkolwiek wiadomość (bez żadnych podejrzanych linków, itp.) muszą czekać, aż post zostanie obejrzany przez moderatora. Jako, że mało znam się na phpbb3 jestem zmuszony zapytać Was, jak to się zmienia? Zapewne gdzieś w uprawnieniach, ale uprawnienia są tak szeroko rozbudowane, że szukanie jakiegoś jednego “haczyka”, żeby każdy zarejestrowany mógł pisać bez moderacji zajęłoby mi sporo czasu. Tak więc liczę na szybką odpowiedź (wyszukiwarka mi nie pomogła).

Z góry dzięki.

Zobacz sobie uprawnienia lokalne dostępu do działów dla wszystkich działów

Wszystkie grupy mają dostęp do działów. Co do uprawnień grupy to nie rozumiem tego “Tak”, “Nie”, “Nigdy”. Jeżeli jest rubryka “Może pisać bez koniecznej akceptacji” to co za różnica czy będzie “Nie” czy “Nigdy”? Poza tym, jeżeli użytkownik jest w grupie zarejestrowania użytkownicy oraz nowi użytkownicy, to czemu uprawnienia czerpie z “nowych użytkowników”? Jeszcze jedno pytanie: jak zmienić to, by rejestrujący się użytkownik nie był dodawany do grupy “nowi użytkownicy” tylko od razu posiadał normalne uprawnienia?

  1. To bardzo okrojone menu dostępu, klikniesz zaawansowane będziesz miał tabelke. Kliknięcie w te przyciski ustawi wszystkie opcje z tabelki na kliknięty przycisk

  2. To nie ma nic do siebie

  3. Najniższe uprawnienia z grupy

  4. Członkowie grupy i masz nowi użytkownicy, tam klikasz użytkownicy i ustaw jako domyślną grupę na nie

Trochę pogrzebałem wcześniej w ustawieniach rejestracji i znajdowała się tam taka rubryka:

Ustawiłem na 0, następnie wywaliłem wszystkich aktualnych użytkowników z grupy “nowi użytkownicy”, wytestowałem i działa. Ja nie wiem czemu to jest na domyślnych ustawieniach, chyba żeby narobić roboty moderatorom… :wink:

Co do opcji nr4 to sprawdziłem i jest na “Nie”. Dzięki, za szybką odpowiedź i pomoc.