Forum,regulamin i zdrowy rozsądek!

Wieszak zgadzam się z Tobą że wygląda to tak a nie inaczej, ale z Kerimusem nie da się w inny sposób rozmawiać. On jest

w stanie stwierdzić że białe jest czarne i żadne racjonalne argumenty nie są go w stanie przekonać że jest inaczej.

Znowu kermius filozofujesz …

KERMIUS NA PREZYDENTA !!

Gdyby nie post Magika - to nawet bym nie zauważyła Twojego update’u!

No a skoro mnie przywołujesz - i to w takim kontekście, to wypada się ustosunkować!

Rozczaruję Cię - nie udzielam się na żadnych forach i co lepsze, nie mam takich potrzeb!

Ponieważ możliwości udowodnienia tego - pozostają poza sferą rzeczy realnych - pozostaje Ci jedynie w to ślepo wierzyć!

Dla mnie świat nie składa się tylko z internetu, a juz wystarczająco dużo czasu pochłania mi to Forum.

Jeżeli próbujesz znaleźć w necie skrzętnie skrywaną moja drugą twarz - bo do tego ta prowokacja zmierza - to widzę, że podszepty Twoich fantazji osiagają niebotyczne rozmiary!

Proponuję przeznaczyć te fantazje na nieco bardziej przyjemniejsze rzeczy! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Żona będzie zadowolona - a Ty poczujesz się bardziej spełniony w roli macho! :twisted: :twisted: :twisted:

Tak się dziwnie składa, że nasze Forum (ze względu na strukturę) pozwala wyrażać zdanie na bardzo różne tematy, nieraz z diametralnie odległych dziedzin życia!

Zawsze z tego skwapliwie korzystałam a moje wypowiedzi zostały zachowane. Ponieważ jestem tu już długo, trochę tego się zebrało…

Możesz nawet poznać moje poglądy polityczne - był temat o udziale w wyborach i pułkowniku Kuklińskim. Długo by zresztą wymieniać te tematy… Więc stawiając tezę, że rozmawiam tylko o kompach - a tak poza tym… to już nie wiadomo co myślę i czuję - trochę Ci się nie udała!

Bardzo dobrze,że o tym wspomniałaś.Tylko,że jest to nieprawda bo o tym świadczy choćby ta dyskusja.Jeżeli ktoś ma odmienne zdanie niż 80% userów jest atakowany z niezwykłą zaciekłością.Dobrze też się stało,że przywołano forum katolickie.Sama stwierdziłaś,że tam też zakładam kontrowersyjne tematy.I co z tego wynika.Nikt,ale to nikt nie skasował,żadnego mojego posta czy też topica.Owszem trwa czasami ostra polemika i tylko tyle.Nie ma metody “w czape” i po temacie.Nikt nie posuwa się,do tak drastycznych metod jak na tym forum.Tam też pisze młodzież,księża i poruszane są bardzo drastyczne tematy.Gdybym ja otworzył topic,którego nazwy boję się ponownie przytaczać dostałbym od razu bana.A co tam się dzieje?Nic!!!Temat jest na pierwszym miejscu i nikt nie rozdziera szat i nie powołuje się co chwilę na jakieś punkty regulaminu.

Otwórz Kerimus… :stuck_out_tongue:

Lubię takie tematy… :PPP :PPP :PPP

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Jeżeli dyrekcja na to pozwoli proszę bardzo :stuck_out_tongue:

Kaktus mi wyrośnie niż doczekamy się na pozwolenie otwarcie w działe “Na luzie” takiego topica :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No i widzisz, już się skarżysz, że większość jest przeciwko tobie. :stuck_out_tongue:

Pewnie lepiej by było, gdyby wszyscy mówili : “tak, kerimus, masz rację” i jeszcze pogłaskali cię po główce.

Ale

.

A teraz zagadka : zgadnij, skąd ten cytat i czyj on jest ?? :wink:

Tylko konstatuje a nie płaczę :stuck_out_tongue:

Przeciwko mnie może być nawet 99% userów.Nie przeszkadza mi to,chodzi tylko o uszanowanie głosu mniejszości :shock:

Demokracja tak ma.Chyba,że od razu stwierdzimy,że jak wcześniej napisałem forum zamyka się w jakieś ramy masońskie i tylko oni mogą wyrażać swoje opinie a każdy inny wynocha.

Z góry zakładam,że pojęcie mason nie ma zabarwienia pejoratywnego bo zaraz Asterisk napisze,że obrażam userów.

UPDATE

Czyli jeden głos już mam.Jest to dobry prognostyk.Może zawalcze chociaż z Wałęsą :stuck_out_tongue:

To już są jaja…kilka osób jakże skutecznie rozmywa ideę forum komputerowego…i dokąd zmierzamy ??

Dokładnie, chyba brakuje wam chatu czy czegos takiego. To jest forum i jako takie je traktujcie. Piszcie suche informacje, a w dziale na luzie ewentualnie male odprezenie i tyle. A z interwencji moderatorów robicie weilkie halo.

To ciągłe cięcia i OT-y skutecznie rozmywają normalne działanie forum.Jeżeli ktoś palnął jakąś głupotę,to niech wisi corpus delicti w topiku i tyle.I ta cała dyskusja nie miałaby miejsca.A winny sam by poprawił,albo i nie swój post.Takie przewinienia jak błędy ortograficzne czy lekkie zboczenie z tematu nie mogą być karane usuwaniem postu,bo to jest śmieszne.

Faktem jest,że gdyby moje propozycje zostały przyjęte to moderatorzy zanudziliby się na śmierć a ich żony dziękowałyby mi za to. :wink:

Cztając cytowny post mam wrażenie, że napisany jest przez frustrata, który jest niezadowolony z powodu niewdrażania jego pomysłów i braku posłuchu.

Niestety, to co napisałeś nie ma miejsca na tym Forum.

Nie zauważyłem by kiedykolwiek post był usuniety z powodu błędów ortograficznych :!:

Tak więc wydaje mi się, że masz jakiś wyimaginowany świat i znalazłeś sposób na odreagowanie swich antagonizmów.

Sprawa OT’ów została wyjaśnion.

Ortografia rownież była nie raz wałkowana.

Każdy może sobie wejść w tematy i poczytać, jeśli ktoś tego nie róbi, no cóż… po treści postów można wyrobić sobie zdanie o użytkownikach.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=4894

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=4987

Ze względu na Forum, regulamin i zdrowy rozsądek

:arrow: Zamykam

:okulary: