Forum: rozjechane style dla nowych użytkowników

Po zalogowaniu się na forum z wyczyszczonymi ciasteczkami, domyślnie ładuje się jakiś styl, który totalnie rozjeżdża forum. Dopiero wybranie z hamburgera skórki “Styl domyślny” przywraca normalny wygląd.

Linux, Firefox 60 (co prawda trochę wtyczek anonimizujących, ale to nie ich wina, bo po wybraniu stylu już zostaje ok)

Wrzuciłem slimjeta, którego ta instalacja systemu jeszcze nie widziała, ustawiłem, wszedłem na nasze forum, wpisałem dane logowania i zalogowałem się (teraz po południu). Strona forum wyświetliła się poprawnie na skórce domyślnej.

Spróbuj na FF zainstalować CookieAutoDelete, wyloguj się i pozwól mu zrobić co jego… ale może to faktycznie tylko u mnie jakiś zbieg okoliczności… Chociaż z tego co pamiętam w robocie też miałem podobnie jak przeszedłem z FF na Chromium - tylko za pierwszym razem… nie wiem, jeszcze podrążę ten temat :wink:

Jakie ?

Tryb prywatny się nie nadaje do odtwarzania błędu? Oraz czy potrzeba Firefox ESR 52.8?

Stylowanie tego forum to maskara. Moim zdaniem administracja powinna wyłączyć tą opcję.

Mam:

Jakby dyskryminacja Linuksa:

Linux - NO TO RASIZM!


Ten Arch czeka na zaoranie po średniej instalacji.

Wygląda jakby cześć stylu się nie wczytała.

Jak teraz patrzę, to strona zdechła:

Może wina używania Firefox Dev (beta / prawie Nightly / dawna Aurora).

Błędy z konsoli:

Pierwsze logowanie na forum po zmianie systemu wygląda tak:
Firefox


Chromium

Co ciekawe, przed zalogowaniem się na konto, czyli jako anonim, wszystko jest ok… Jakieś pomysły?

https://forum.dobreprogramy.pl/u/pocolog/preferences/interface - sprawdź tam czy masz styl domyślny i wymuszenie go na wszystkich urządzeniach.

image

I zapisz zmiany na wszelki wypadek.

Teraz mam tak ustawione, ale pewnie dlatego że wybrałem domyślny styl forum z hamburgera? Możliwe że forum nie trzyma tego ustawienia na serwerze tylko na komputerze użytkownika?

edit.
Miałeś rację. Włączyłem z czystej przeglądarki i pokazał mi się tam styl domyślny ustawiony na skórkę gowaina która jest skopana.
Problem tak jakby rozwiązany :wink:

Dziwne, że wybranie stylu z hamburgera ustawia tak jakby tymczasowo, chociaż w ustawieniach wyświetla na domyślny. Domyślny jest wczytywany tylko na czystej przeglądarce. Jakby to ustawienie było trzymane w 2 miejscach: na komputerze użytkownika - które jest traktowane priorytetowo i na serwerze.

Może plugin nie przeszedł aktualizacji i źle działa teraz.