Forum sie zmienia!

Może zauważyliście przeglądając Forum że jeden z naszych najdroższych kolegów opuścił grono zespołu można by powiedzieć represyjno-wychowawczo-porządkowego!

Zatem drogi kolego WITAMY wśród zwykłych userów :przytul: :piwo:

A o kim mowa jesli można wiedzieć??

Sebastian Szaniawski ??

a zauważyłem :mrgreen:

a co to jest jeśli można wiedzieć

nie Sebastian jest już od 17 Cze 2003 i nie jest ani adminem ani modem

Userowi MaciejP chodziło o moderatora fiestę.

Niestety, życie zmusza nas do podejmowania takich, a nie innych decyzji. Fiesta podjął takową, i należy ją uszanować i nie robić z nich sensacji.

To poprostu jest urlop wypoczynkowy odwaz :stuck_out_tongue:

Ale Sebastian Szaniawski też chyba byl moderatorem i juz nie jest. :roll:

PS. Na:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=5#kontakt

w “pomagają nam” są chyba wymienieni Moderatorzy i chyba Administracja zapomniała usunąć z listy Fiestę

edit:

ciekawe na jak długo :stuck_out_tongue:

jak juz to nie trzeba być moderatorem aby pomagać pisać niusy itp

Nie jest to prawdą. Tego dnia S. Sz. zarejestrował się na Forum. Administratorem nie był.

Trzeba również pamietać iż jego przygoda z forum była różna.

Zarejestrował się->został modem->zrezygnował z moderatorstwa->nie zaglądał na forum->powrócił->znowu został moderatorem->zrezygnował z moderatorstwa->znowu nie zagląda na forum :mrgreen:

A co do fiesty ==>wiecie że ja coś takiego przeczuwałem. Niedawno zmienił swojego avatarka i ja czułem… czułem że zanosi się na jakąś zmianę na forum.

Nie czułem tylko że stanie się coś takiego. :frowning:

Wszystkich zainteresowanych informuję że jest to tylko i wyłącznie moja decyzja. Jej powody pozwolę zachować dla siebie. I moja osobista prośba:

nie róbcie z tego żadnej sensacji. Życie jest życiem i wymaga od nas ciągłych wyborów. Na obecną chwilę, moja sytuacja zmusiła mnie do zrezygnowania z obowiązków moderatora (przynajmniej czasowo). Na forum będę zaglądał i o ile będę potrafił służył swoją pomocą.

Stosowne władze proszę o zamknięcie tematu.

Co też czynię.