Forum sie zmienia!

(Maciejpiechocki) #1

Może zauważyliście przeglądając Forum że jeden z naszych najdroższych kolegów opuścił grono zespołu można by powiedzieć represyjno-wychowawczo-porządkowego!

Zatem drogi kolego WITAMY wśród zwykłych userów :przytul: :piwo:

(luki) #2

A o kim mowa jesli można wiedzieć??

(adam9870) #3

Sebastian Szaniawski ??

(Jem Mirabelki) #4

a zauważyłem :mrgreen:

(Żaba) #5

a co to jest jeśli można wiedzieć

nie Sebastian jest już od 17 Cze 2003 i nie jest ani adminem ani modem

(Monczkin) #6

Userowi MaciejP chodziło o moderatora fiestę.

Niestety, życie zmusza nas do podejmowania takich, a nie innych decyzji. Fiesta podjął takową, i należy ją uszanować i nie robić z nich sensacji.

(pysiu) #7

To poprostu jest urlop wypoczynkowy odwaz :stuck_out_tongue:

(adam9870) #8

Ale Sebastian Szaniawski też chyba byl moderatorem i juz nie jest. :roll:

PS. Na:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=5#kontakt

w "pomagają nam" są chyba wymienieni Moderatorzy i chyba Administracja zapomniała usunąć z listy Fiestę

edit:

ciekawe na jak długo :stuck_out_tongue:

(pysiu) #9

jak juz to nie trzeba być moderatorem aby pomagać pisać niusy itp

(boczi) #10

Nie jest to prawdą. Tego dnia S. Sz. zarejestrował się na Forum. Administratorem nie był.

(aju) #11

Trzeba również pamietać iż jego przygoda z forum była różna.

Zarejestrował się->został modem->zrezygnował z moderatorstwa->nie zaglądał na forum->powrócił->znowu został moderatorem->zrezygnował z moderatorstwa->znowu nie zagląda na forum :mrgreen:

A co do fiesty ==>wiecie że ja coś takiego przeczuwałem. Niedawno zmienił swojego avatarka i ja czułem... czułem że zanosi się na jakąś zmianę na forum.

Nie czułem tylko że stanie się coś takiego. :frowning:

(fiesta) #12

Wszystkich zainteresowanych informuję że jest to tylko i wyłącznie moja decyzja. Jej powody pozwolę zachować dla siebie. I moja osobista prośba:

nie róbcie z tego żadnej sensacji. Życie jest życiem i wymaga od nas ciągłych wyborów. Na obecną chwilę, moja sytuacja zmusiła mnie do zrezygnowania z obowiązków moderatora (przynajmniej czasowo). Na forum będę zaglądał i o ile będę potrafił służył swoją pomocą.

Stosowne władze proszę o zamknięcie tematu.

(lazikar) #13

Co też czynię.