Forum z limitem postów?

Trzeba limitu postów w temacie - dopuszczalne 4 posty. Amen. Dopóki autor tematu nie napisze kolejnego, to wtedy otworzy możliwość dodania kolejnych 4 postów przez innych użytkowników forum. Następnie tak samo dyskusja w temacie - co cztery posty, tak do tysięcznego :wink: Jeśli nie będzie to do ominięcia w tematach, to raz na zawsze skończy się nabijanie postów i wszelkie gownoburze.
Bywa tak niestety, że taki X założy temat, a leci spór setki użytkowników bez udziału X. Jeśli był cel tego, co założył temat, żeby wywołać dyskusję, to niestety - przy proponowanym limicie, musi brać udział w dyskusji, inaczej czwarty post innych użytków* zamknie temat. A jak ktoś da kolejno swoich 4 posty, to niestety - zamknie temat i nie będzie nabijania., nie będzie awantur, ani rzucanie kotem w moderację.
Dyskusja jest wtedy, gdy ktoś rzuca temat i prowadzi dyskusję. Praktykowane jest rzucenie hasła i … idę na piwo. A jak tłum się kłóci i o co, to często nie wiadomo, bo zacietrzewione głowy dawno zapomniały hasła.
A znacie iXa, bo to nasz dobry kolega. Założył sporo wątków dyskusyjnych w których nie brał udziału… A gdy się odezwał, to już była drama, bo setna opinia została przekształcona w plotkę nakręconych pozytywek, czy negatywek - to i tak kakofonia.
Trollom forumowym i spamerom pysia by zzieleniały - bezcenny widok roflmao

1 polubienie

To już to obowiązuje, czy to propozycja zmian?

Niestety - to propozycja, bo na razie, to jest wolna amerykanka.

Nie zgodzę się. Bardzo miło dyskutowało mi się wczoraj z @Quassar o chłodzeniu wodnym - autor wątku, w którym sobie rozmawialiśmy zniknął tak szybko jak się pojawił. Czy to znaczy, że mamy się przenieść z dyskusją na priv? A może nasza wymiana zdań przyda się innym? Jestem na “nie”.

  • Tak?
  • Nie?

0 głosujących

Dlaczego cztery?

ps. @Bogdan_G Myślę, że wielu z nas edytowało swoje posty, dopisując do nich nowe treści :wink:

pps. Generalnie to nie znam żadnego medium, w którym taki idealny model, idealnie prowadzonych dyskusji przez idealnych dyskutantów działałby w praktyce :slight_smile:

ppps. Mój sposób jest niezwykle wydajny, na swój sposób :stuck_out_tongue_winking_eye: Otóż mogę sobie tutaj pisać cokolwiek zechcę i w zasadzie nikogo to nie interesuje :wink:

Też się nie zgodzę. Jakkolwiek dyskusja, którą prowadziliście była konstruktywna, jednak także była warta ciekawego tematu w dziale sprzętowym, czy w poradach. Właśnie zakładajcie takie tematy, bo potrzebne i to bardzo :smiley:)

Może trzy wystarczy, żeby np nie karmić trolli?

Proponuję ograniczenie do jednego posta, a jak ten post nie rozwiązuje problemu, to od razu ban.

Permaban Perma spike dla obu osób?

Przeczy to trochę idei for dyskusyjnych. Jestem na nie. Często dyskusja innych użytkowników bez udziału autora pozwala na rozwiązanie problemu. Ograniczenie tej wolności wypowiedzi będzie tylko skutkowało umieraniem wątków. Poza tym jeżeli zaproponowane rozwiązania nie zadziałały u autora to nie znaczy, że komuś innemu nie pomogą jakby szukał pomocy i trafił na dany wątek.

Pogódźcie się z tym, że w chwili otwarcia wątku, ten już należy do społeczności, a nie do Was.

1 polubienie

Z tą argumentacją muszę się zgodzić.

1 polubienie

Jestem za, ale pod warunkiem, że banować mógłby tylko Admin, czyli @FadeMind

:joy:

1 polubienie

Popieram stanowisko @LORDEK. Antyspam działa jak należy, społeczność prawie natychmiast raportuje spamerów/trolli i stosowane są odpowiednie środki zaradcze.

Pomysł beznadziejny, nie ma co dyskutować.
Proszę administrację o zamknięcie tego wątku.

image

1 polubienie

…bo to może skończyć się tak

:rofl: