Forum

Widze.że Wigilijne tematy ruszyły :smiley: :smiley:

Od pochwał dla forum po marzenia :smiley:

I po pasterkę :PPP

:arrow: Na luzie

Wiara w sensie ludzie a nie sfera duchowa :wink:

To forum jest poprostu THE BEST :!: :!: :!: :lol:

Założyć można, ale taka osoba będzie marzyła by mieć jeszcze więcej niż wszystko :twisted: i jeszcze więcej :stuck_out_tongue: i jeszcze więcej :stuck_out_tongue: , i jeszcze …:stuck_out_tongue: tak bez końca :slight_smile:

:x-mas:

o BOZE ale te odpowiedzi sa namieszane nic nierzumiem :frowning: :frowning: :frowning:

Odpowiedzi nie są namieszane, są luźne :stuck_out_tongue: bo i dział Na luzie :twisted:

:x-mas:

Ja Osobiscie Do forum nic nie mam ;] jest ok na co zadam pytanie ktoś mi odpowie i z sense ;] Pozdrawiam Wszystkich którzy sa zalogowani na Forum Dobreprogramy :slight_smile:

Oto w tym dziale chodzi by namieszac na maxa(zartuje:P) :lol:

…to na pewno dotyczy osób,które nigdy nie mają dosyć…i takie zawsze będą nieszczęśliwe.

Ja mam tyle ile mam i marzę,żeby mi nie ubyło! !!

Nie ma to jak napisać o jedno zdanie za dużo :?

Po twoim zachowaniu przez pięć minut dzisiaj nie dziwie się że dostałeś bana. Zresztą pamiętam tamte czasy i widać jesteś mało… że nie wiesz za co dostałeś wtedy bana. :smiley:

Naprawdę “urocze” zaproszenie :x

Może u kolego na dforum panują inne zasady, każdy robi co chce… Anarchia :smiley:

Jeśli to jest najlepsze to ja jestem chyba ślepy…

Przyczyniając się do kwestii ilości użytkowników na forach, to największą ilość userów w tej chwili ma (nie licząc zagranicznych) elektroda.

Każdy człowiek ma marzenia. Nawet i ten głupi…

Bany na tym forum? - Nie można Ci tutaj odmówić racji…

Ja też :? …

Sam byłem raz zbanowany :smiley: .Stare dobre czasy :hahaha: :hahaha:

Czy ktoś trzyma tutaj Was na siłę ??

Chyba że macie skłonności masochistyczne i lubicie się “katować” psychicznie przesiadując tutaj. Droga wolna, net stoi przed wami otworem :hahaha:

Zawsze jeden i ten sam argument… mógłbyś już zmienić płytę fiesta…

To że ktoś tu przesiaduje nie musi wcale oznaczać, że uważa to forum za najlepsze…

Przesadzacie… Na tym forum wcale tak strasznie nie banują. Jak się człowiek trzyma regulaminu to nie dostanie bana. Gdybyście weszli na inne,“poważne” fora to zobaczylibyście co to znaczy “podłe banowanie” :? Taka jest prawda…