Forum

Chcę tylko zauważyć, że zacytowane przez Kubę zdanie nie jest moje…

Oczywiście, że nie musi… przebywać też.

Tylko, że jest coś niegrzecznego - być u kogoś

i go z tego tytułu tępić.

Człowiek kulturalny po prostu omija takie miejsca

Z tym oczywiście się zgodzę.

Ale jeśli ktoś widzi więcej plusów niż minusów to próbuje coś zmienić aby wyeliminować minusy. Nie pomyślałeś o tym?

:wink:

:x

===:> strumienianin & kerimus

IMHO - I tak nie rozumiecie - jak zwykle :smiley:

EOT

EOTem rzucasz zawsze wtedy, kiedy nie wiesz co odpowiedzieć…

Jest to przejaw braku szacunku dla drugiego usera

To wysil się odrobinę i powiedz wprost o co Ci chodziło…

Nie lubię przeklinać ale już mnie to wkurza . Ciągle ci sami spece

czegoś się czepiają,coś chcą naprawiać,szukają sprawiedliwości! !!

Napiszcie posta do RPO albo gdzie indziej.

A, może trzeba zrobić ich moderatorami—niech usuną jakiś post,wlepią

Fieście bana----niech się pobawią moderką.

W MORDĘ :evil:

:smiley:

Nic dodać, nic ująć.

Zastanawiam się tylko czym Ci tak Karo zalazłem za skórę że chcesz mnie zbanować ?? :wink: :wink: :wink:

Moze ze usuwasz mu posty jesli cos takiego kiedys mu robiles :stuck_out_tongue:

Mu?

:nonono:

Póki co masz u mnie czyste konto.

A z tym banem to dla uciechy tym co narzekają :smiley:

Speed znasz piosenkę pani Górniak ----Jestem kobietą… :stuck_out_tongue:

Cieszy mnie to bardzo, tym bardziej że i w drugą strone jest wszystko OK :smiley: :smiley: :smiley:

Oczywiście aluzję załapałem o czym świadczą :wink: :wink: :wink: po moim zapytaniu. 8)

Przy okazji złączyłem dwa Twoje posty

:smiley:

:hahaha: U mnie najbardziej masz czyste konto :lol: :lol: :lol:

Już nie masz czystego konta :evil:

Jak zwykle luźny temat przerodził się w nagonkę na moderatorów :evil:

Czy u niektórych to genetyczne, czy co ?? :evil:

I chociaż z powodu takich wiecznych malkontentów czasami faktycznie ciężko tu wysiedzieć, mnie to forum odpowiada.

Co do OT-ów i banów, to stosuje kilka zasad, które powodują, że jakoś ich unikam:

  1. Nie wiem - nie odzywam się.

  2. Nie udzielam durnych porad typu “poszukaj na google”, “było na forum” itp., bez podawania źródła.

  3. Zawsze staram sie odpowiadać w temacie , a nie obok niego (typu “mam problem, Opera nie wyświetla mi …” i porada “zmień wyszukiwarkę” :? )

  4. Jeśli jakaś decyzja moderatora mi nie odpowiada, nie unoszę się “świętym oburzeniem” w stylu “Znowu ten :evil: :-x moderator zamknął mi temat” i nie obwieszczam tego całemu światu, tylko interweniuję u moderatora na PW , argumentując rozsądnie swoje zdanie, i nie żądam od niego wyjaśnień, a jedynie proszę o zmianę decyzji. I możecie mi wierzyć, to przynosi skutek (niejeden temat został odblokowany dzięki takiej interwencji).

  5. Odnoszę się z szacunkiem do wszystkich userów, a przypomnę, że moderator to też user , tyle, że z większymi prawami. I moderatorzy to też ludzie i mają prawo do pomyłek.

A tak w drugą stronę - jakoś z rzadka widzę, żeby autor odblokowanego tematu podziękował moderatorowi (chyba, że robi to na PW, w takim razie zwracam honor). Piszę “z rzadka”, ponieważ niektórzy dorośli do tego, żeby napisać (choćby na SB) zwykłe dziękuję.

2 lub 3 razy na tą ilość postów :x

Miałem na to ochotę, ale nie wydaje mi się ,

by cokolwiek to zmieniło.

A poziom Twojego posta tylko mnie w tym utwierdził.

Jeżeli coś takiego będzie się

utrzymywać - topic zostanie zamknięty

A ja sądzę, że jak zwykle prawda leży pośrodku! :slight_smile:

Nie o samo Forum chodzi rzecz jasna - bo jest debeściarskie! 8)

Mam na myśli odwieczny temat moderatorów i userów.

Z racji sprzecznych niekiedy interesów, jest rzeczą zrozumiałą - że musi na Forum dochodzić do pewnych potyczek słownych. Dodam, że te potyczki nie są ani wulgarne, ani zbytnio godzące w tzw. majestat moderatorów. Uważam, że są prowadzone na poziomie tzw. inteligentnej gry słów i nie czynią żadnego zła na Forum.

Z reguły mają miejsce w dwóch działach: “Na Forum” i “Na luzie” - i oba działy są wręcz przystosowane do tego typu myków. A już sam dział “O Forum” wręcz zachęca do takowych swoim podtytułem (nie chce mi się cytować… :twisted: ).

No i bardzo dobrze!

Nie róbmy z tego Forum bastionu na miarę Korei czy Chin! :twisted:

Skoro dopuszcza się polemikę - niezależnie od odrębności zdań - we wszystkich mediach, to dlaczego na Forum “Dobre programy” mordeczki mają być zamknięte na kłódkę! :twisted:

Dobry adwersarz nie czuje się urażony odmiennym zdaniem, tylko stara się w takiej dyskusji uczestniczyć.

Nie dajmy się zwariować i rozmawiajmy ze sobą.

Jeżeli rzecz dotyczy reguł istniejących na tym Forum - to też rozmawiajmy! :slight_smile:

Majestat moderatorów na tym nie ucierpi, a wręcz zyska.

Nietrudno zauważyć, że userzy nie mają w tej rozmowie równych szans - tzw. odwieczne widmo kłódki. A i również inna brocha - moderator się np. wypowie w temacie przy OT publicznie , a user wg założeń nie ma szans… :frowning:

A może by tak spróbować zawiesić kłódkę na kołku i mimo wszystko porozmawiać… 8)

Jeżeli userzy będą widzieć, że się z nimi rozmawia jak równy z równym - wiem, że i oni zmiarkują nieco swoje zapędy! :slight_smile:

Bo jestem pewna w 100% - że nie to budzi opór, że coś jest nie po mysli userów, ale to - że się z nimi nie rozmawia, jak “równy z równym”.

Przemyślmy to wszyscy! :slight_smile:

WO zgadzam się z Twoją argumentacją, lecz jezeli ma się do czynienia z wiecznym malkontectwem w wykonaniu jednych i tych samych osób to i świętego :evil: wezmą i odchodzi ochota na jakąkolwiek wymianę argumentów. Doskonale zdaje sobie sprawę że nie jestem alfą i omegą i również popełniam błędy i podejmuję chybione decyzje, ale mam wrażenie że niektóry tylko czychają na to żeby mi to wytknąć. Niestety powoli przestaje to być smaczne :(:(:(.

Kiedy byłeś wyniesiony na ołtarze,można wiedzieć? :wink: