Forum

Najwidoczniej dawno nie byłeś na forum apologetycznym i nie wiesz co w trawie piszczy :silly:

Ostatnio jestem tam częstym gościem i jakoś obrazka Twego nie wypatrzyłem! :stuck_out_tongue:

Ale się pomodlę na intencję tej dysputy i wystąpię z wnioskiem o Twoją kanonizację!

Chyba zacznę oglądać doniesienia z Watykanu :hahaha: :hahaha:

Fiesta - spoko; śledzę sytuację na bieżąco! :PPP :PPP :PPP

Był dziś… 8)

2004-12-28 18:48

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Z przytoczeniem tematu się wstrzymam… :twisted:

Update

Zmieniam czas ostatniej wypowiedzi… :mrgreen:

Właśnie brakuje mi Twojej osoby na tym forum,żeby mi ktoś dokopał jak tu!

Chyba,że robisz tam za jakąś siostrę i Cię jeszcze nie wyczaiłem! :stuck_out_tongue:

Brothers and Sisters znowu sobie dokuczacie.

Zgłaszam wniosek o zaprzestanie swarów, wszak Świąteczny czas jeszcze trwa. Pax-Kochani :aniol:

A kto tu się swarzy??? :smiley:

Oj… to hasełko “brakuje” - niesie wyraźnie posmak tęsknoty… :stuck_out_tongue: :biggrin:

Kerimus - gdybym wpadła na to Forum, jako zakamuflowana sister np. pod nickiem Faustyna - to płacz i zgrzytanie zębów by nastąpiło! :twisted:

Robiłabym to przy tym tak sprytnie, że żaden ban by mnie się nie imał - ale poruszenie by było “nie z tej ziemi”. I to nawet nie w stosunku do Ciebie, ale do całej reszty… :mrgreen:

Spoko Karo! :slight_smile:

Jeżeli chodzi o mnie i Kerimusa, to uprawiamy rodzaj nieszkodliwego flirtu! :twisted:

Karo - nie odbieraj mi tej przyjemności, please! :slight_smile:

Ktos musi :lol: I on to najlepiej robi :stuck_out_tongue:

WO napisała: Karo - nie odbieraj mi tej przyjemności, please! No dobra już się nie wtrącam-------róbta co chceta :wink:

Wystarczy -zamykam