Forum!

Mam małe pytanie,dlaczego tak mało rozdaliście nagród??? A jak już rozdaliście te nagrody to mogły by by to wersje 2005,a nie 2004! !!

ad.1. Nie wiem czy wiesz, ale soft nie spada nam z nieba. Możesz zasponsorować większą ilość.

ad.2. Możesz zasponsorować wersje 2005, nie ma problemu.

ad.3. Bo na to trzeba zasłużyć.

Wybacz, ale to, to już jest bezczelność… :?

Nie dość, że Redakcja zrobiła taki gest i sprawiła “za nic” nagrody userom, to jeszcze masz jakieś ale :?

no fakt, nie powinno się upominać o takie coś i zwracać uwagi, ze coś się nie podoba w tej kwestii :roll: zwłaszcze że jesteś na forum od niedawna :roll:

idz sie skarz do totolotka za conic nie dostałeś jak ci sie nie podoba to nie wchodz tu , możesz przelać pieniadze na nagrody dla wszystich uczestników to napewno wygrasz

Już nie przesadzaj :!: :!: :!:

Przecież moderatorzy nagrodzili Cię za Twoją forumową działalność i została ona zauważona:

spamer3yi.jpg

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Nagrody dostały przecież osoby, które przyczyniły się do rozwoju forum. A pisząc ten temat raczej się do tego nie przyczyniasz :?

Daj redakcji z 100 000 zł to napewno duzo więcej osób by dostało nagrodę…

e ja tam niekce, jakos soft mnie niecieszy ;]

Spamer jak bedziesz kupowł nagrody, to pamietaj, dla mario coś z dziedziny overclockingu lub moddingu :wink:

Oj Spamer…brak słow 8)

Osobiscie albo jestem ślepy ale na żadnym forum nie widziałem żeby rozdawali nagrody za udzielanie się a ty jeszcze z takimi rzeczami… :wink:

chyba już wytłumaczyliście spamerowi więc można to zamknąć…

W przypadku pakietów AntiVirenKit Internet Security 2004 nie ma jeszcze wersji 2005. Jeżeli chodzi o AntiVirenKit 2004 to wersja 2005 już co prawda jest ale to i tak nie ma tak naprawdę znaczenia bo producent w ramach rocznych aktualizacji oferuje nie tylko nowe sygnatury wirusów ale też bezpłatne aktualizowanie produktu do najnowszej wersji. Więc po zarejestrowaniu programu, będzie hokus pokus i z 2004 zrobi się 2005 :smiley:

Masz rację, zamykam.