Forum

Jeżeli masz jakieś uwago dotyczące forum to wpisz je właśnie tu

forum mi się bardzo podoba :lol:

jak by było inaczej to bym tu nie siedział 8)

Podoba się i to bardzo.

PS. Troche głupi temat. Przejdzie ? :slight_smile:

Temat beznadziejny 8)

Komu sie nie podoba to nie wchodzi :wink:.

Ankietę usunąłem, bo nijak się miała do tematu.

Za chwilę byłoby 100 postów “tak, podoba mi się to forum”.

Czy temat przejdzie ??

W takiej postaci, jak teraz, jeszcze chwilowo tak.

Podoba mi się Forum pod względem merytorycznym. Natomiast w ankiecie zagłosowałem na NIE, ponieważ brakuje kilku fajnych drobiazgów, np. takie coś co na innym Forum widziałem :

test0rc.th.jpg

bo forym DB jest ba starym phpBB by przemo :stuck_out_tongue:

Tak jakby o wartości danego forum decydowała ilość “wodotrysków” :x

A le takie drobiazgi mogą umilić pobyt na forum :slight_smile:

Dla niektórych niestety tak.

Jak dla mnie najbardziej liczy się treść, i ludzie którzy tu przebywają.

No jak dla mnie to tutaj powinno się dyskutować, a nie patrzeć kto nabił w danym dniu najwięcej postów :roll:

Z godze się z tym, ja bym liczniki postów wogóle wyłączył i by skończyło się “nabijanie” :!:

M ożna by “ukryć” licznik, a dodać tylko rangi tak jak jest na forum konnekta: http://www.konnekt.info/forum/

A mi się tu bardzo podoba. Te “wodotryski” jak powiedział fiesta niczego nie wnoszą. Na forum są tylko potrzebni ludzie. :smiley:

A może ja podziele się swoimi uwagami.

NA tym forum były już omawiane prawie wszystkie tematy. Załżysz jakiś topik i po kilku minutach moderator pisze “skożystaj z forumowej wyszukiwarki” to mi się nie podoba. Nie ma sensu odgrzebywać starych tematów. Stare tematy powinno się kasować i ich nie archiwizować a jeżeli ktoś ma jakiś problem niech zakłada nowy temat. W ten sposób to forum będzie żyć.

Uważam też że jeśli napisze się coś (byle co) to wszyscy doszukują się w tym przest em pstwa (pira cwt wa). Ludzie nie bądzmy jakimiś maniakami

bartekn77

  1. stare tematy są skarbnicą wiedzy - po co, co jakiś czas pisać od nowa poradę, czy rozwiązanie problemu, skoro ono już istnieje i czasem wystarczy minuta, żeby mieć gotową odpowiedź ??

  2. nie tylko moderatorzy tak piszą :slight_smile: - w regulaminie jest jasno napisane jak korzystać z forum - to nie jest nasza złośliwość, tym bardziej, że w 99% podawane są też linki do tematów opisujących problem. Zresztą to userowi powinno zależeć na znalezieniu rozwiązania, a nie czekanie na gotowe na tacy - a tak jest w większości pytań i jeszcze niektórzy się obrażają jak szybko nie dostana odp., czy dostaną nie taką, jaką by chcieli

  3. nie jestemy maniakami w doszukiwaniu się piractwa. Czasem zdażają się pomyłki - w końcu każdy ma prawo się mylić. Niestety, czasem ktoś, wprost pyta o pirata, czy o nielegalne rzeczy :!: po wykasowaniu takiego tematy, za jakiś czas pojawia się podobne pytanie inaczej już napisane, więc trudno się dziwić, że są podejrzenia - i stąd się biorą takie sytuacje

Monczkin

wiem że masza racje i to są właśnie zalety tego forum tylko że te sytuacje są denerwujące

O ile mi wiadomo, to to forum nie korzysta z modyfikacji Przema :?

W stopce widać to wyraźnie. :?

Akurat stopkę można zmienić :wink:

Widać, że to nie forum modified by przemo, po tym, że nie ma hacków jakie znajdują się w “by przemo”.

Ale temat nie o tym, czy to jest forum zmodyfikowane przez Przema, czy zwykłe phpbb…

Baaardzo ciekawy temat :x

Nie zauważyłeś, że do uwag, komentarzy i propozycji jest specjalny dział?

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewforum.php?f=5

To tak jakby w dziale problemy postawić topic - masz problem to pisz w tym temacie… :stuck_out_tongue: