Forum


(Frooget) #1

Siemka ! Nie wiem czy dobrze wybrałem dział ale chyba tak :slight_smile:

Zakładamy z kolegą stronke i chcemy żeby znajdowało się na niej forum, ale nie mamy zielonego pojęcia jak to forum tam umieścić :frowning:

Może ktoś z was nam pomoże ?

Z góry dzięki


(lazikar) #2

A na jakim serwerze macie swoją stronkę?? Chodzi o obsługę PHP no i czy jest baza danych. Wszystko zależy od tego jakie to ma być forum. :smiley:


(Krzysiek21) #3

Aby załozyć forum,to przedewszystkim PHP i MySQL to podstawa do forum.

Pozniej sciągnac wersje forum,nie wiem jaka chcesz php czy inna i zainstalwoać ja na serwerze i odpowiednio skonfigurowac,i tyle.


(Kos@) #4

A dzie podawane są dane, że serwer obsługuje MySQL i PHP. I skąd można ściągnąć programik do forum? A może są też jakieś wskazówki co do konfiguracji?


(system) #5

Jak nie chcesz za bardzo bawić się z instalacją forum to możesz też skorzystać z różnych serwisów oferujących darmowe fora :-D.

Zobacz np. tam

:arrow: http://www.webmaster.net.pl/za_darmo/forum_dys.php


(Wolin1) #6

Jeśli chodzi o forum i nie możecie go mieć z jakiś powodów, to ja składam wam propozycje odsyłam was do mojego tematu i zachęcam do zastanowienia się nad tą propozycją:

TUTAJ


(lazikar) #7

A na jakim serwerze jest to forum?? :?


(Wolin1) #8

na bardzo szybki. to moge zagwarantowac


(boczi) #9

http://www.phpbb.pl :smiley:


(lazikar) #10

Dostałeś już adres skąd można pobrać. Tylko teraz się zastanawiam o co ci chodzi z tym programikiem, mam nadzieję że o forum. Na stronie którą podał ci Boczi jest parę for zmodyfikowanych http://www.phpbb.pl/?m=mods_cat&c=10 Proponuje ci też wejść na jedną ze stron autorów tych modyfikacji http://przemo.org/phpBB2/ gdzie masz instrukcje. :smiley: