Forum

witam. chcialem sie dowiedziec czemu nigdy nie pokazuja sie moje komentarze np. na stronie ONETU??

jest jakis artykul i chce go skomentowac wchodze na forum i pisze komentarz.

pokazuje mi info ze “Moj komentarz czeka na publikacje”

i na tym sprawa sie konczy. nawet jak po jakiejs godzinie sprawdze czy jest moj komentarz to nic z tego bo go nie ma - mimo ze jestem pierwszy nie raz.(tak mi sie przynajmniej czasami wydaje).

prosze o pomoc. :frowning:

Nie wiem czemu zadajesz to pytanie tutaj. Należy je zadać administracji “ONETU”. Druga sprawa jeżeli Twoje komentarze są niecenzuralne to się nie dziw że nie widzą światła dziennego.

Nie,to nie to… Mnie też gnębi ten problem i niestety nie wiem co jest przyczyną.

W sprawie Onetu, ale nie tylko… to samo brałam na innych głównych portalach, czyli Interia i Gazeta.pl. - świadomie nie wymieniłam WP; bo zdaje się (patrząc po innych topikach) niektórzy jeszcze, być może nieświadomie gloryfikują właśnie ten portal! :evil: :evil: :evil:

A to jest np. jedyny portal, który np. się nie podpiął pod akcję “obniżenia Vatu”. :evil:

Tak sie szczęśliwie składa, że internetem rządzi KRAKÓW!

Wiem zatem, co wiem… :twisted:

To nie tak fiesta , że koledzy nie moga sie doprosić wejścia z postem, bo niby coś przepieli z cenzurą…

Każdy portal kreuje własną politykę marketingową - i jeżeli w danym momencie post nie służy wyższym celom, to jest automatycznie wyautowany! :stuck_out_tongue:

Jakim wyższym celom? Po prostu wykreowanym…:stuck_out_tongue:

Nic więcej nie powiem, oprócz tego - że tam się pisze tzw. scenariusze rozwoju sytuacji, i to za duże pieniądze!

:x :x :x

Podałem tylko jedną z możliwości. Ty wysnułaś następną, co tylko potwierdza moją tezę że nie jest problem natury technicznej. Dlatego jeszcze raz odsyłam do administracji konkretnego serwisu, tutaj nikt nie rozwiąże tego problemu.

BTW na naszym vortalu też nie wszystkie komentarze do artykułów widzą światło dzienne ze względu na to np. że propagują piractwo bądź są stekiem wulgaryzmów.