Forumowy problem BBCode

Mam pewien problem a chodzi o to że…

korzystam z przeglądarki “Mozilla FireFox”, jeszcze nie dawno wszystko było dobrze, ale teraz mam problemy na forum dokładnie chodzi oto że…

gdy pisze w poście jakiś text i chce go np. pogrubić albo zrobić na jakiś kolor itp… to nie mogę korzystać z tych gotowych klawiszy nad postem, tylko muszę wpisywać te komendy ręcznie np.

Może macie na to jakiś sposób, aby to naprawić :?:

z góry wielkie dzięki :slight_smile:

Ps.

W IE jest wszystko dobrze.

a instalowałeś może NoScript do FF jeśli tak to wyłącz blokowanie na na forum

nie nie instalowałem żadnego NoScript

Na wszystkich forach tak się dzieje czy tylko na tym??

Od kiedy masz ten problem??

Może jakiś dodatek do FF ostatnio instalowałeś?

Jaka wersja FF jeśli 1.5 zainstaluj najnowszą albo przeinstaluj FF i wyczyść rejestr Tym i ponownie zainstaluj(wcześniej eksportuj sobie zakładki do pliku) i zainstaluj ponownie

mam tak na wszystkich forach :confused:

tak może od 3 dni

nom zawsze sobie instaluje jakieś aktualizacje do tego, ale nigdy nie miałem problemów z tym.

mam najnowszą wersje :confused: 2.0.0.1.

Jak się exportuje te zakładki w FF bo właśnie nie wiem :confused: jak się dowiem to chyba to zrobię najpierw.

Wchodzisz w zakładki dalej zarządzaj zakładkami->plik->eksportuj i tyle a po reinstalce dajesz tak samo tylko importuj i gotowe

wiem że jestem ciemny ale jak to sięrobi w tym programie :smiley:

PS.

sry że tyle pytań ale nie znam się na tym.

Zmień sobie język na polski Preferences->langauge i wybierz polski :wink:

Następnie wejdz w opcje rejestru ->narzędzia->czyszczenie rejestru po zakończeniu skanowania klikasz

Wybierz ->wybór specjalny->pozycje które można bezpiecznie usunąć i klikasz na dole usuń

Edit: zanim wyczyścisz rejestr to po odinstalowaniu wejdź w menu start->wyszukaj i wpisz firefox i usuń wszystkie foldery które znajdzie

ehhh nie czaje usunąłem z kompa wszystko co jest w jakikolwiek sposób związane z FF, resłem po tym kompa, a po zainstalowaniu od nowa FF mam nadal tą samą skórkę, nadal mam VideoDownloadera,no i zakładki nadal są jak były :confused: no i oczywiście BBcode w dalszym ciągu nie działa,

Znaczy się działam i tylko img i url

Nie mam pojęcia widocznie musiały jakieś resztki zostać a włączyłeś przy wyszukiwaniu pokazywanie ukrytych plików i folderów jak nie to wejdź w zaawansowane opcje oraz ustaw aby szukał w "Mój komputer"i możesz jeszcze wpisać Mozilla a później firefox i ponownie wyczyść rejestr.

nn6ib.jpg

Acha jakie masz dodatki do FF zainstalowane??Tylko VideoDownloadera?

Może któryś z dodatków blokuje BBCode spróbuj powyłączać po kolei każdy z dodatków jak masz ich dużo.

Możesz mieć syf na kompie więc wrzuć zestaw logów(HJT i SilentRunners) do odpowiedniego działu tu jest opis

ok nareszcie udało się :smiley: wielkie dzięki Vanshei , no i respect za wytrzymałość :smiley: z moimi męczącymi pytaniami :smiley: