Fotel biurowy - jaki najlepszy?

Już od dłuższego czasu przeglądam wiele stron z krzesłami w celu znalezienia jakiegos konrketnego fotela do biura ( pracuje przy komputerze w domu i mam obecnie niewygodne krzesło co odbija sie na bólu pleców). , niestety wybór nie jest prosty, ponieważ mój wzrost nie pomaga (190cm i mogę jeszcze troszkę urosnąć). Wiele modeli przewinęło mi się przed oczami,ogolnie stacjonarnie nie mogłem niczego sensownego znaleźć,
Myślę nad tym: https://kreispolska.pl/biurowe/1751-krzeslo-biurowe-obrotowe-aimis1-interstuhl-kolka-siatka-zaglowek.html
Jakieś opinie? Bo kasa nie mała.

Poza fotelem rozglądnij się tez za odpowiednim biurkiem. Co z tego ze kupisz super fotel za grube cebuliony, kiedy będziesz przez cały czas siedział zgarbiony do klawiatury i monitora.

Wg mnie pasuje pojeździć i popróbować. Mam 182 wzrostu i połowa foteli mi nie leży. Dodatkowo, dla mnie takie jak powyżej z niepełnym podłokietnikiem tylko taka podpórką odpadają.

Markus (IKEA).

ikea markus jest spoko bo nawet tani ale wcale nie jest super wygodny.

Co polecasz? Poważnie pytam, bo w przyszłym roku sam będę stał przed wyborem fotela do biurka. Generalnie nie chcę ekoskóry i chciałbym na tyle wysokiego oparcia, żeby można było oprzeć głowę. Markus ma wiele bardzo pochlebnych opinii (również za granicą).

Kadłubowy no niestety są drogi :confused: jeszcze materiałowe

Nabyłem SPC Gear EG450 - dość wygodny, sporo opcji regulacji, ale jakość wykonania to taki trochę lepszy hipermarket.

Jaki cenowo udało sie kupić?

Ile zapłaciłem? 600 PLN (+kurier).

Uważam, że ten.

O, żesz! Ale cudo! Wygląda na wygodny.

Bardzo.

Nie jestem pewien czy fotel będzie dobrym wyborem. Wygląda dobrze jednak cena jest niska i uważałbym na kilka elementów

skóra - nie sprawdzi się z uwagi na to, że jest mniej wytrzymała niż materiał, wyciera się i jest moim zdaniem mniej wygodna
fotel nie jest odpowiednio wyprofilowany
poza tym nie ma gwarancji a dobre fotele taką gwarancję posiadają.

Polecam przejrzeć sobie jeszcze dla pewności to co mają inne sklepy internetowe. https://meblearkadius.pl/meble-tapicerowane-gdynia/ O ten

Zgadza się. Ale to kosztuje.