Fotel biurowy - jaki najlepszy?

(redekk) #1

Już od dłuższego czasu przeglądam wiele stron z krzesłami w celu znalezienia jakiegos konrketnego fotela do biura ( pracuje przy komputerze w domu i mam obecnie niewygodne krzesło co odbija sie na bólu pleców). , niestety wybór nie jest prosty, ponieważ mój wzrost nie pomaga (190cm i mogę jeszcze troszkę urosnąć). Wiele modeli przewinęło mi się przed oczami,ogolnie stacjonarnie nie mogłem niczego sensownego znaleźć,
Myślę nad tym: https://kreispolska.pl/biurowe/1751-krzeslo-biurowe-obrotowe-aimis1-interstuhl-kolka-siatka-zaglowek.html
Jakieś opinie? Bo kasa nie mała.

(pocolog) #2

Poza fotelem rozglądnij się tez za odpowiednim biurkiem. Co z tego ze kupisz super fotel za grube cebuliony, kiedy będziesz przez cały czas siedział zgarbiony do klawiatury i monitora.

(panicagaming) #3

Wg mnie pasuje pojeździć i popróbować. Mam 182 wzrostu i połowa foteli mi nie leży. Dodatkowo, dla mnie takie jak powyżej z niepełnym podłokietnikiem tylko taka podpórką odpadają.

(CezarJuliusz) #4

Markus (IKEA).

(Nameziss) #5

ikea markus jest spoko bo nawet tani ale wcale nie jest super wygodny.

(CezarJuliusz) #6

Co polecasz? Poważnie pytam, bo w przyszłym roku sam będę stał przed wyborem fotela do biurka. Generalnie nie chcę ekoskóry i chciałbym na tyle wysokiego oparcia, żeby można było oprzeć głowę. Markus ma wiele bardzo pochlebnych opinii (również za granicą).

(Nameziss) #7

Kadłubowy no niestety są drogi :confused: jeszcze materiałowe