Fotel do komputera dla gracza

Rozglądam się za jakimś wygodnym krzesłem komputerowym. Przede wszystkim pod gry. Obecnie mam takie stare, obrotowe, bez jednego podłokietnika, bo odpadł :slight_smile:
Mój wzrost to 183 a waga 84 kg.
Przeglądam sobie zarówno te z Ikei jak i w różnego rodzaju sklepach z fotelami. No wybór jest duży - pytanie które będą dostatecznie wygodne i przede wszystkim trwałe?

Wybór jest mały, możesz od razu dać se spokój z fotelami poniżej 1000 zł. To jest szmelc, który po miesiącu ma już problemy, a po pół roku nadaje się na złom. Ja co roku przerabiam ten sam temat. Co prawda nie kupuje typowo gamerskich foteli, tylko biurowe.

Temat dobrych foteli zaczyna się dopiero od 1500 PLN.

Dzięki za info. A masz jakieś konkretne modele na myśli?

Napisz jaki masz budżet. Bo zacznę tutaj coś proponować, a zaraz usłyszę, że nie mieści się w budżecie. Napisz jakie masz widełki na zakup tego fotela.

Myślę, że max do 2k zł. +/- 200 zł. Wolałbym tej granicy nie przekraczać.

Co konkretnie szwankuje/szwankowało?

Gąbka, już po miesiącu staje się płaska mocno i fotel traci swój pierwotny kształt. Śruby, złącza dostają luzow. Mechanizm obrotowy zaczyna skrzypieć po kilku tygodniach. Nie polecam skórzanych, po prostu jajca się poca. Materiałowe lepsze w tej kwestii, ale bardziej podatne na zabrudzenia.

Coś takiego: https://www.centrumkrzesel.pl/zestaw-2-ioo-24h/3476/p ?? Czy zbyt dużo bajerów?

Ja dorzuciłbym problem z tłokiem, którego zadaniem jest regulowanie wysokości! Już chyba trzecie u mnie krzesło, które po pewnym czasie samo się opuszcza. Szlak mnie trafia! Na serio, za dzieciaka pamiętam krzesła gdzie wysokość regulowało się na śrubę. Zamiast tłoku był gwint, niby prymitywne ale za to niezniszczalne.

To może to?

Tu masz fotel RAZER ze zniżką nawet Rabato

Ja widziałem zamiast śruby korbkę. :grinning: