Fotel do komputera, jaki kupić?

Witam . Poszukuję fotela do komputera . Chodzi mi głównie o to aby było wygodne i było bardziej pod styl gamingowy .
Mój budżet to 350 zł . Polecicie coś dobrego ?
ew. Miał ktoś może ten fotel i może sie o nim bardziej wypowiedzieć ?
http://allegro.pl/fotel-biurowy-gracza-gamingowy-167-czerwono-czarny-i6783109804.html#thumb/2
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi , miłego dnia :wink:

Też mam w planach zakup fotela ale bardziej coś w stylu “fotel prezesa” czyli skórkopodobny i wygodny.
Poleci ktoś jakiś tani a żywotny?

Moim zdaniem lepiej postawić na komfort a nie sam wygląd fotela. Oczywiście, jest on też ważny jednak nie najważniejszy, zwłaszcza jeżeli zamierzamy długo na nim siedzieć. Nie warto przepłacać za sam design. Zwróć uwagę na to aby oparcie było ergonomiczne, z możliwością regulacji, a sam fotel wykonany z dobrej jakości materiałów. Osobiście unikam foteli wykonanych tylko ze skóropodobnych materiałów. W rozsądnej cenie można nabyć fotel https://www.solokolos.pl/78719,Fotel-biurowy-Nowy-Styl-BIZER-HIT

Mam takie w biurze i w domu - może nieidentyczne, bo nie mam tej skórzanej wstawki na siedzisku (nie lubię jak mi w tyłek gorąco :wink: ). O dziwo wyjątkowo wytrzymały i wygodny, plus przewiewne plecy i podparcie lędźwi. Korzystam z niego już tak długo, że koleżanka z pracy wymieniła w tym czasie 2 swoje fotele, bo jej kółka poodpadały :smiley:

Zalezy ile masz miejsca i na ile możesz sobie pozwolić. Porządne fotele komputerowe są jednak dosyć drogie, no i zajmują sporo miejsca. Też o takim myślałam do siebie, ale niestety mam ograniczenia przestrzenne.

Sprawa wyglądu jest ważna, ale jak słusznie zauważył @SoloKolos warto zwrócić uwagę na komfort i własną wygodę. Skóropodobne przy upałach mogą być niewygodne i niepraktyczne; materiałowe są bardziej przewiewne.
Nie polecam tego fotela z linku. Miałam je w pracy, mało wygodne i bardzo często był problem z regulacją (nie działała lub z fotela robiła się leżanka). W domu identyczny model powodował ból pleców u narzeczonego. Niestety trudno mi polecić wygodny i sprawdzony model, gdyż sama takiego jeszcze nie znalazłam. Do mieszkania zastanawiamy się nad piłką do siedzenia - znajomy z pracy korzysta już kilka lat i poleca.

Najlepiej jest wybrać się do jakiegoś sklepu i się “przymierzyć”. Bo tak to po prostu loteria czy spasuje do waszego ciała. Skórę zdecydowanie odradzam. Przy takim upale jak waz przyssie, przyklei albo nawet odparzy skórę (przy dłuższym graniu) to na pewno będziecie niezadowoleni.