Fotel ergonomiczny do komputera

Witam.

Szukam fotela ergonomicznego do biura. Chodzi o pracę przy komputerze po 8 godzin dziennie. Fotel ma nie wyglądać tak jak gamingowe modele. Wygląd stonowany ale najważniejsze to ma sprawiać by wielogodzinna praca przy komputerze była zdrowsza dla kręgosłupa i wygodna dla użytkownika.
Materiał powinien stabilizować plecy ale też być przewiewny więc skóra czy materiały skóropodobne odpadają.

Możecie coś polecić ciekawego?

A teraz się budzimy z bajeczki marketingowej. :wink:

Żaden fotel nie sprawi czegoś takiego, a jak twierdzi, ze gwarantuje to, to kłamie. :wink:

Potrzebne jest zorganizowanie odpowiednie całego stanowiska pracy. Czyli wysokość biurka, wielkość monitora, podpórka pod nadgarski, oświetlenie…

Jak kupisz nawet najlepszy fotel i każesz ludziom na laptopach pracować, to padną.
image

Co myślicie o tych trzech: DIABLO V-BASIC, DIABLO V-MASTER, Diablo V-Dynamic? Może z jakiejś innej firmy coś podobnego jest taniej?

Poleciłbym piłkę… ale… :wink:

Rozwiązaniem może być krzesło na sprężynie:
https://www.krzesla-zdrowotne.pl/krzesla-spinalis/hacker

ps. i jeszcze ciekawostka:

A budżet?

Pisza ze Ergohuman jest dobry, ale tak nie jest. Posiadam ten https://www.centrumkrzesel.pl/fotel-ergohuman-plus-elite-bt-kmd31/3332/p nie jestem do konca zadowolny. Odcinek ledzwiowy ma słabą regulacje, a raczej ma ograniczony zakres. Jezeli masz 1,8 metra to juz brakuje pola manewru i musialem dokupic dokladany element z alledrogo zeby lepiej sie oprzeć.
Moim zdaniem nie ma co sie sugerowac opinniami w internecie, po prostu idz do sklepu i wybierz wygodniejszy najlepiej opracie siatka a siedzisko tapicerowane.