Fotki z I zlotu

po raz trzeci :stuck_out_tongue:

panorama osrodka.

untitledpanorama1wa4.th.jpg

Super impreza windowsy rozdaja.

him^^ nie sądze aby rozdali 130 licencji na Windowsy :o

No i teraz Ok zdjęcia.

:slight_smile:

Nie wszystkim, ale za banalne pytania dają Viste/jakieś klawiatury, myszki :stuck_out_tongue:

Czy zdjęcia będą “podpisane” kto jest kto?

Narazie qbap’a - http://dobreprogramy.pl/grafiki_artykul … C_1276.jpg

Admin ocenzuruj te zdjecie on trzyma piwo!! :drinking:

:x

może to duża coca-cola :lol:

OOOooo rany julek to chyba jednak piwo!! Pozdrowienia dla szatana.

Piwa w życiu nie widziałeś?

ja już w domu nie wiem jak reszta :slight_smile: prosiłbym o wysłanie fotek osób które je robiły :stuck_out_tongue:

malydragon@o2.pl

impreza była czaderska :D:D:D:D:D:D:D

Oj była :slight_smile:

Co do zdjęć, to będą dalsze fotorelacje i z tego co wiem to kilka videorelacji także.

A co do sprawy alkoholu - było tylko trochę piwa na wieczorku integracyjnym. Nikt nikogo nie rozpijał, jak ktoś chciał więcej, to we własnym zakresie mógł nawiedzić jakiś miejscowy sklep.

Szkoda że do świni się nie dopchałem, ale szaszłyki i pajda chleba ze smalcem i ogórasami też były niczego sobie.

Witam.

Ja chyba dotarłem najszybciej :wink: (miałem blisko ;))

Impreza wypas. Co się naśmiałem to moje. Plastikowe złoto i “Misiek”- qbap Koterski to hicior wieczoru.

Ale niewatpliwym królem zostanie dla mnie( zapewne dla liska i wszystkich co prowadzili rozmowę) stwórca wilgotnego_romana. :lol: :lol:

Pozdrawiam i dziękuję. Było super. No i do zobaczenia za rok. :wink: :smiley:

a kobietki nasze piękne z forum gdzie sie pochowały na fotkach nie widać :stuck_out_tongue:

Chyba słabo przyglądałeś się tym fotkom. Przecież jest ich tam całkiem sporo, w każdym bądź razie kilka :slight_smile:

Wszystko super tylko ten smalec bez soli…

Było fantastycznie ( jak zresztą pisałem na vortalu )

Naprawde super impreza, lub jak kto woli “fajna” ( uklon w strone “koderów” )

“ogólnie, to jest fajnie” :lol: To bylo niezle :slight_smile:

hehehe oj ja tez sie naśmiałem :stuck_out_tongue: hehe a niedzielny poranek to istny KAC GIGANT !!

Cieszę się że oprócz wrażeń(humoru) wynieśliście trochę wiedzy :slight_smile:

super sprawa była pogadać z moderacją , redakcją adminami, szczególnie z wilgotnym liskiem :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

hehehe pozdrawiam wszystkich z którymi miałem okazje zamienić pare zdań 8)