Fotoradar - czy błyska jak robi zdjęcie?

Czy w momencie gdy fotoradar, który namierzył mnie za przekroczenie prędkości robi zdjęcie, błyska jakiś flesz czy coś podobnego (z tego urządzonka na górze fotoradaru)?

Nie błyska,i nie w każdym radarze jest aparat foto.Oni te aparaty przenoszą :slight_smile:

podczas dobrej widocznosci niebłyska, a to na górze to ja własnie czujnik predkosci!

zwykle są to atrapy nabierające kierowców :]

jak jedziesz w nocy to widać błysk lampy… tyle ze jak zobaczysz błysk to już jest za póżno :lol:

Ja się już z takimi spotkałem :-o

Sa atrapy ale sa terz i aparaty wiec lepiej uwazac. Nie zawsze sa ustawione na ta predkosc jaka wskazuje ograniczenie nikiedy na wieksza (tym lepiej :stuck_out_tongue: ). Czasem blyskaja czasem nie zalezyod fotoradaru.

jeśli Ci błyśnie to nie jesteś w stanie zorientować się czy to prawdziwy fotoradar czy też fałszywka… w atrapach jest odblask lub coś co odbija światło reflektorów. więc ten błysk jest tylko odbiciem świateł samochodowych, jadąc nie da sie odróżnić czy to tylko odbicie czy też błysk lampy.

P.S. Jeździć z przepisami, wtedy nie będzie ‘za późno’ ;]

AutoMapa + miplo.pl. I wszystko jasne. Tam masz napisane czy to atrapa, czy nie :?:

To by bylo zbyt proste :stuck_out_tongue: . Policja przeciez od czasu do czasu przeklada te aparaty i co wtedy zrobisz?? Myslisz se ze to atrapa bo na necie wyczytales a tu do 3 tygodni zdjecie przychodzi :shock: . I co?? Walek :mrgreen: :o

tamten błysk to był błysk lampy bo tydzień potem przyszło zdjęcie :lol:

więc to był prawdziwy fotoradar, nie atrapa. 8)

z tego, co słyszałem polskie fotoradary nie błyskają;)