Fotoscape ramki i wydruk w różnych formatach

Witam serdecznie - poczatkujący prosi o pomoc - obrobiłam zdjęcia wstawiłam ramki różne ( nie z fotoscapa) i chciałabym zamówić wydruk np format 13 x 18 - moje zdjęcia z ramkami maja różny wymiar - próbowałam juz tzw szybki natychmiastowy ( 10 x 13) wydruk i są ucięte. A co bedzie jak zamówię zdjęcia on -line czy też będa ucięte ?? Piszę haotycznie ale moze ktos mnie zrozumie i podpowie co zrobić :slight_smile:

Wygląd zdjęć po wydruku zależeć będzie od samego zamówienia lub o ustawień wydruku. Albo zdjęcia będą ucięte albo nie będą wypełniały całego formatu papieru.

Niestety, jeśli chcesz mieć zdjęcia całkowicie wypełniające format papieru ale nie ucięte to musisz (przed ich oddaniem do wydruku) dostosować ich format do formatu wydruku przynajmniej pod względem proporcji długości boków zdjęcia

Proponuję, żebyś najpierw przycinała zdjęcia do żądanego rozmiaru a dopiero potem dodawała ramki, podpisy i inne bajery. Ja tak robię i zawsze wywołane zdjęcie wygląda tak jak chcę ( używam FSI Viewer- fajne ramki i prosta obsługa). :lol: