Foxit Reader 3.0 - brak j. polskiego

Aplikacja Foxit Reader 3.0 nie łączy się z serwerem firmowym i nie pobiera pliku spolszcającego. Próbowałem wielokrotnie i nic. Z góry zaznaczam że nie jest to napewno wina firewalla. Mam pytanie czy komuś to się udało,czy jest to błąd tej wersji programu ?

W tej chwili nie ma jeszcze polskiej wersji językowej dla tego programu. Trzeba czekać.

a mnie sie udało …mam 3.0 w języku polskim …nie wszystko jest po polsku ale większość…

jeśli masz najnowszą wersję programu to do niej nie ma jeszcze j.polskiego - ale będzie

można np. wgrać spolszczenie od poprzedniej wersji ale nie wszystko będzie spolszczone

masz tutaj spolszczenie od wersji 3.0.1120 (usuń tylko końcówkę .bak i wgraj plik do folderu z programem)

Dzięki za odpowiedż. Tak podejżewałem,ale nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.

nic nie wgrywalem osobno…sciagalem najnowszą wersje z dobrychprogramow , jak zawsze …i mam foxita spolszczoenego …zgadza sie , nie wszystko spolszczone

Foxit Reader od 3.0 to już szmira, przeładowany toolbarami i innymi bonusami. Szkoda, że taki darmowy i dobry soft schodzi na złą drogę.

ale i tak ciągle lepszy od adobe readera :slight_smile:

Juz nie jak mam wybierać lekko ociężały [tylko przy starcie] czy zareklamowany i zatoolbarowany i zle odczytujacy pliki z rysunkami wektorowymi foxit reader wole adobe.