Foxit Reader czy Adobre Reader? Co lepsze?

Witam.

Który z tych dwóch programów jest według was lepszy? I dlaczego?

Pozdro :wink:

Poczytaj komentarze do obu programów na Vortalu. Foxit w większości podstawowych zadań dorównuje AR, i działa szybciej i jest lżejszy.

Ja osobiście używam AR, ale szybszy jest Foxit.

A używam AR, bardziej do gustu mi przypadł.

Mav weź Foxit Reader. :wink: Lżejszy, szybszy,a funkcje te same. Bardzo go polecam. :wink:

Krzychuu ma rację, i tak tylko praktycznie tym przejrzysz od czasu do czasu jakiś plik PDF.

Wybór to według mnie kwestia gustu. Jeżeli masz szybkiego kompa, to Adobe Reader nie bedzie aż tak bardzo ci go obciążał. Ja wolę program Adobe, bo jakoś od zawsze go używam i mnie się podoba… no i to Adobe wymyśliło PDF, wiec ich program jest w sam raz.

Ja używam Foxit’a rzadko przeglądam pliki pdf i on mi wystarczy.

zdecydowanie foxit, szybciej się uruchamia, duże pliki pdf z dużą ilością grafik foxit po prostu szybciej pokazuje, oglądanie tych samych duzych plików w AR to tragedia

Używam Foxita już przez dłuższy czas i jestem bardzo z niego zadowolony. Funkcjami dorównuje swojemu starszemu bratu ale działa o wiele szybciej, jest to bardzo zauważalne w moim przypadku. Ta cecha zdecydowała, że go posiadam.

Szybszy jest Foxit , ale jak masz dobrą maszyne to weź AR :slight_smile:

Okej. Dzięki za wypowiedzi :slight_smile:

Zdecydowałem się na Foxit`a :wink: Mam nadzieję, że się nie zawiodę :slight_smile:

Pozdro :stuck_out_tongue:

Generalnie to wszyscy mówią tylko o szybkości. Nikt natomiast nie zauważył, że funkcja wyszukiwania w Foxit Reader trochę kuleje. Nie wspominając, że w ogóle to ma problem z polskimi znakami.

Wybór wygląda tak. Jeżeli nie potrzebujemy wyszukiwania tekstu (bądź zaznaczania) to wybieramy Foxita, jeżeli potrzebujemy, to wybieramy Adobe.

Wypróbuj PDF-XChange Viewer:

http://www.docu-track.com/downloads/users/

http://www.docu-track.com/download/PDFXVwer.zip

Wydawało mi się, że ten post powinien zakończyć temat.

Jednak znowu chęć pisania była silniejsza.

OTy -> KOSZ