FPP Za darmo

Szukam darmowych gier fpp, które mozna pobrac z neta. Takich jak Sauerbraten (Cube 2), Welfenstein ET itp.

i czy Counter Strike należy do takich gier?

chyba nie jest freeware.

tu jest nawet ciekawa gierka :slight_smile:

Nie nie, nie wiedziałem że jest za free! Dzieki!

Złączono Posta : 13.07.2006 (Czw) 16:52

Hmmm, a gzie sa wymagania tego? Bo ja mam 2.8 GHz, 512 Ram, Ge Force 2 64MB ( :frowning: )

Po objerzeniu filmików na youtube spodobała mi się ta gierka, chyba sobie zassam.

A wymagania są tutaj

Dobry masz sprzęt, powinno pójść, najwyżej nie będziesz ustawiał najlepszej jakości grafiki.

Watpie żeby ci sie uruchomiła

mi na radku 9550 podkręconym ledwo pociskała 20fps a najczęsciej średnia była to ok 7fps

Wymagania są 128 dla lepszej grafy 256. Może na najniższych ustawieniach pogram :cry:

Pójdzie bez problemu u Ciebie. U mnie na Celeronie 2Ghz, 256RAM, i GeForce 2 64Mb idzie.

AA u mnie na AMD 1,3 256, GF 2 64 tez idze :stuck_out_tongue: coprawda nie da sie konfortowao grac ale mozna obczaic o co chodzi :smiley: hehe

nie

Xiqq Ja tego nie napisałem i już odp. na to pytanie :stuck_out_tongue:

Ja sobie chyba nie ściągne bo po obejrzeniu jeszcze kilku filmików z youtube.com była fajna, ale nie miała tego czegoś co by mnie wciągneło :wink:

http://tremulous.net Była kiedyś w newsach :wink:

http://downloads.playwhat.com/ForceDown … wnload.exe

To jest dobry link? Na windowsa?

Panowie a wiecie moze czy Quake 3 Arena i Team Arena jest juz freewarem a jesl tak to z kad mozna zassac???Tak mnie naszlo jak gralem sobie w swojego Qwaka 4.

O ile dobrze jestem poinformowany to chyba nie :roll:

od quake 3 został tylko uwolniony kod źródłowy jesli dobrze pamietam :roll:

Czy mógłby mi kotś podac serwer bez rejestracji ze wznawianym ściąganiem do gry Americas Army? Błagam :frowning: na chwilę mi neta odłączyli i 600 mega poszło się ***

FilipS serwer ze wznawianym sciąganiem? nie ma czegos takiego… czym pobierałeś plik? poprostu przez przegladrake? no to masz problem :smiley: ściagaj jeszcze raz… jakims programem do tego…

to po co programy mają taką funkcję? Na pewno jest.

Ściągałem WellGetem.

FilipS nie ma, serwer to serwer a program to program… i napewno nei ma serwera z opcja ponownego sciagania…

programy natomiast maja taka opcje