Fps w Cs 1.6

Plizz pomózcie poniewaz mam problem z fpsami . Na starym kompie bylo wszystko w porzodku mialem po 90 fpsy ( ale komp byl slaaaaaby z zintegrowano karto graf ) . Teraz takze mam zintegrowano karte graficzno jakos X3000 ale mam fpsy po 10 nawet :open_mouth: . Czy mozna ustawic jakos fpsy >> Jak tak to jak >

fps_max 100

fps_modem 100

cl_weather 1

tak sie ustawia fpsy.

jak nie pomoze to moze karta graficzna zaslaba o.o najlepiej wymienic na lepsza i nie zintegrowana :wink:

OK wszystko troche lepiej ,dzinki :smiley: . Ale jak naciskam Eskejp ( niewiem jak to sie pisze po ang ) i trzymam strzalke i ide to wtedy so bardzo male fpsy ( nawet zerowe ) . A bylo odwrotnie ze gdy eskejp naciskalem to byly duze fpsy . Wiesz czym to moze byc spowodowane ?

Też mam karte x300, Pentium D 805 i 1GB Ramu i w CS 1.6 mam w granicach 70 - 80 fps nawet jak na ekranie biegnie 8 ludzi i to bez żadnych ulepszeń czy komend w configu.

Ford ponieważ masz to karte ( GMA X3000 ) to mozesz mi powiedziec gdzie mozna wyloczyc synchronizacje pionowo . Naczytalem sie na forum ( kazdy to mowi ) ze jezeli to sie zrobi to w cs bedo bardz wysokie fpsy . Gdy juz wchodze w ustawienia calej karty to tak nigdzie nic o niej nie ma :frowning: . Mozesz mi powiedziec ?

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 21:42

Aha i zapomialem jeszcze dodac ze w czasie gry mam na oko powiedzmy z 50 fpsów ale gdy wpisze net_graph 1 ( to jest taka informacja mala na dole ekranu i mozna wiedziec ile sie ma fps) to automatycznie spada do 20 - 30 . . Na starym kompie bylo ok mialem 70 fps i sie dobrze gralo

Sory, myślałem, że masz na myśli Radeona x300, tak to jest jak sie pisze “jakos”

To wpisz cl_showfps 1

No masz screen, ale jak to nie jest karta ATI (a nie mam zielonego pojęcia co to jest) to raczej nie będzie tych zakładek ze znaczkiem ATI, a wtedy niczego nie wyłączysz.

thumb_45df6417a2904543562109.jpg

Ok a więc … Na mojej karcie są tez takie zakladki : Zarządzanie kolorami , Ogólnie , Karta , monitor , Rozwiązywanie problemow i Nazwa karty graf tzn . Intel[r] GRAPHICS MEDIA ACCELATOR DRIVER . Klikam na zakladke nazwy karty i tam jest tylko cos takiego : Pokaz ikone w zasobniku ale są tez tam wlasciwosci grafiki . Jest tam : Uruchom Zoom , Ustawienia -3W , Informacje , Wideo( to na dole ) , a takze na samej gorze Urzadzenia wyswietlajoce , Ustawienia ekranu , Korekcja kolorów , Klawisze dostepu . Gdy klikam ustawienia -3W to tak jest : nie bede tego pisal wszystkiego ponieważ jest tego duzo . Nie ma tam Synchronizacja pionowa ale jest jakas Podmiana asychroniczna . Czy to to ? Mam ja wyłączono .

ja wlasnie moze miec 100 fpsow po wylaczenie synchronizacji pionowej. gdy wyłaczylem ta opcje moglem ustawic 100 fpsow i kazda gra zaczela szybciej chodzi, szybciej sie wczytuje. Mam geforca winfast 7900 gs 256/256 :>w nvidi latwo wylaczyc ta opcje :stuck_out_tongue:

A mozecie mi powiedziec gdzie w mojej karcie mozna to wyloczyc ? Czy to jest to : PODMIANA ASYCHRONICZNA ??

Na pewno nie.

Właściwości ekarnu/ustawienia/zaawansowane/ i gdzieś będzie, ja mam na Direct 3D i OpenGL, może też pisać ‘czekaj na synchronizację pionową’

Przeskanuj kompa, wyczyść rejestr,

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=201

Niestety szukam juz 30 minut i nic … . Gdy wchodze w ustawienia pisze tam : Podmiana asynchroniczna , Potrojne buforowanie , Reguła podmiany , Glebokość bitowa bufora głębokości , Wymuszenie kompresji tekstury S3TC , Wymuszenie kompresji tekstury fxt1 , Obszar pamięci sterownika , Głębokośc koloru tekstury , Filtrowanie anizotropowe . Przy kazdym takim zdaniu jest opcja : wyłłącz , włącz itp . Czy może to cos z tego bo przeszukałem już cale opcje karty i nic … . Moze to sie kryje za którymś ze skrótów lub innym cudem ?? :slight_smile:

Zainstaluj jakieś nowsze stery o i ile w ogóle jakieś zainstalowałeś, bo dziwne że tego nie masz.

Zrobiłem to co kazałeś i nic :frowning: :frowning:

Hehe, człowieku ja mam jak chodze tak mniej wiecej…15 FPS, ale w walce na fy_icyworld albo fy_poolday to w walce to po 5 FPS : :x grac sie nie da ! Pewenie masz syfy na kompie. Przeskanuj Ewido i jakims jescze czymś dla pewności. I jak grasz to wyłączaj wszystek gó**o działąjące w tle - eMula’e GG itp. bo to zżera procka.

ja mam inny problem z CS’em mianowicie gdy jestem na spect mam 95-100 fps podczas gdy gram spada do 50 a pozniej do 30, nie wiem jak sobie z tym poradzic, mam Athlona XP 2200+ (1,9 GHz) 512 ram, radeon 9550 128/128, prosze o pomoc