Fpsy, a płynność gry

witam, mam ciekawy problem:

Na wstępie podam jakiego mam kompa:

proc:Intel Celeron 2.00GHz

RAM:1,25 GB RAM

karta: GeForce 6600TD 256mb

płytka: ASUS P4S800

No i ogólnie to mam problem, że komp mi masakrycznie ścina, słabsze gry, czy lepsze, gra mi szarpie.

Chodzi mi jak moge osiagnąć płynność gry, żeby wszystko gładko chodziło.

Jak wspomne o tym, że przy moim kompie, grając w Counter-Strike:Source mam ~9pfs to mnie krew zalewa :confused: (a kiedyś gładko chodziło)

W CS 1.6, też gra mi strasznie szarpie, inne gry także, prosiłbym o pomoc…

instalowałeś nowe sterowniki do karty graficznej?

jeżeli tak zobacz jak działa na starszych,a jeśli nie instalowałeś zainstaluj najnowsze :slight_smile:

nie ma nigdzie nowszych sterow do mojej karty, ta karta jest od Leadteka, na płycie mam wersje 77.77, a na ich stronie też tylko takie są, ktoś może znać mój problem??

jaką masz rozdzielczość ekranu jak grasz i bez gry .w większości gier ja zmieniam tylko rozdzielczość na mniejszą np:800/600 i płynie elegancko

ns4tu Jaki system operacyjny posiadasz? FPSy zależą również od programu antywirusowego, u mnie na PC’cie (Pentium IV 3,4GhZ, Radeon X800XT, 1GB DDR2) podczas posiadania mks_vir 2007 grając w 1.6 miałem 40fps’ów, tyle zużywał pamięci ;/ Po formacie i przesiadce sie na innego antywirusa wszystko wrociło do normy i gry śmigają rewelacyjnie :wink:

odświeżanie monitora ustaw na maksymalne jakie mozesz.

Naprawdę??? Proszę przeczytaj ten temat: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 749#964749

komedia normalnie (ale nie dla mnie)

Mam windows XP, antyvir: Norton Antyvirus 2007 od symanteca

ns4tu przeczyść system :lol:

pacucman ja chociaż coś poradziłem i nieważne czy zadziała, ale ty sie śmiejesz i nic nie napiszesz.dlaczego pokazujesz mi swój temat w którym nic niema(co morze rozwiązać ten temat) ;/ :rotfl:

Nie wiem jak działa ten nowy Norton, mi na Viście obie gry śmigaja elegancko - Source (70fps), 1.6 (100fps). Może format, albo przeczyszczenie systemu ?

przeczyściłem kompa adwrem se, ccleanerem, użyć czegoś jeszcze?

Złączono Posta : 16.03.2007 (Pią) 14:29

tutaj jest full log z użycia programu EVEREST, jak ktos sie na tym zna niech spojrzy i powie co jest nie tak, oraz co poprawic.

C:\Program Files\Lavalys\EVEREST Home Edition\Reports\Report.htm

a oprócz tego programu, jak moge naprawić to , że nan słabą wydajność komputera i masakrycznie mi ścina ? :confused: