Francuski- przetłumaczyć

Mam prośbe do osób znających język francuski.zy mogłyby one mi przetłumaczyć ten tekst albo chociaż powiedziec oco tam chodzi ?

http://www.live-foot.com/matchs

dobra chodzi o to: widzisz te znaczki to literki. Bedzięsz sięich uczyl za rok. Kilka takich literek tworzy WYRAZ wiem ze będzie ci trudno zapamiętaćale postaraj się. Pamętaj tam sa literki i one cos oznaczaja… przylaczam sie do Rafi…co tam jest napisane?

Niewypał 8) Jak ja mogę się uczyć francuskiego za rok?

Chciałeś być śmieszny…szkoda nie wyszło :lol:

jajon daj sobie spokuj juz, i nie zaśmiecaj każdego tomicu, bo jak się jakis moderator zdenerwuje za wypisywanie głupot z twojej strony w każdym topicu to bedziesz miał pamiatkę

Frencz translator:

Mile widziany na Live-Foot.


« Następstwo ma nakaz UEFA, live-futbol.com zgłaszało się ma arreter wszystko udzielanie do publiczności meczów UEFA Champions Ligue, taka udzielanie stanowiące uderzenie do praw intelektualnych UEFA. »



Idzie się więc arreter widok {strona} na razie. Czas, który {że} adwokat nam mówi précisémment to co ma się prawo robić i to co jest zabroni.

To nie chce mówić, że streaming jest śmierć, ani, że chaines chińskie arretent rozpraszać {rozpowszechniać}. To chce prosto mówić, że Live-Foot arrete Wam dawać krata programu..

To jest koniec {cel} Live-Foot ? Ja espere, który {że} nie.


Czekając, forum jest zawsze dostępny dla Waszych ewentualnych problemes z jeden albo inny program komputerowy.


My samoloty zamiar dodawać do widoku {strona} sekcja WebTv, (która {że} on nas ma był koniecznym dni entieres ma robić). Ale Uefa nas żądał {pytał} z désactiver completement widok {strona}. 

Czekając z znajdować inne przyjęcie w gościnę (jeżeli {tak} potrzeba jest), sekcja Web Tv jest goszczony na Live-Foot. Ta sekcja nie ma nic ma widzieć ani z Uefa, ani meme z piłką nożna. Można więc ją uważać za inny widok {strona} (ale goszczona na meme imię dobra czekając). Ta sekcja jest sama obecna na tym widoku {strona}. Cliquez tu by przystępować ma tę sekcję.

tutoriaux programów komputerowy byli zabierane.

:lol: :lol: :lol:

A Ty daruj sobie takie teksty.

Przyganiał kocioł garnkowi

Wielkie dzięki piotrekjunior.Teraz przynajmniej wiem oco chodzi :smiley: