Fraps/BandiCam/Action! itp masakryczny spadek fps

(dawbor) #1

Witam! mam taki problem iż chciałbym nagrac jakieś gameplaye lecz nie mogę bo nawet jeśli w grze mam 100fps to jak zacznę nagrywać byle jakim programem to mam spadek do ~25FPS :frowning: nie da się grać w takiej płynności

Q6600

Hd 3850

Samsung F3 500GB

2Gb RAM

(mordesku) #2

jak nagrywasz w 25fps to do tylu spada framerate żeby było więcej nagrywaj w większej ilości fps, ale tu już może się komp nie wyrobić.

(dawbor) #3

tylko, że nie ma różnicy czy ustawie 25 czy 60 bo zawsze spada do około 25, nawet jak próbowałem zapisywać na innym dysku (nie partycji) to nic to nie dało.

(rgabrysiak) #4

Masz za słaby sprzęt jak na jednoczesne granie i nagrywanie.

(dawbor) #5

ok dzięki :slight_smile: ale mimo to dziwi mnie to że moge grać w gre w której będzie z kilkaset fps np quake 3 a po wciśnięciu magicznego przycisku nagrywanie od razu 25fps, no ale dobra, mój kompt nie jest zbyt na czasie więc to przez to pzdr :slight_smile:

PS.

jak to możliwe, że ktoś to nagrał na sprzęcie gorszym od mojego i "with recording (fraps): 30-60

without: 50-60" 8)

(Piesek64) #6

System wymaga minimalnie 1 GB RAM. Action 512 MB RAM. Zostaje ci 512 MB RAM. Sprawdź ile potrzebują twoje gry. Podaj temperatury HWMonitorem.

(X Zdzislawx) #7

A w jakiej rozdzielczości nagrywasz? Ja normalnie gram w 1920x1080 ale do nagrywania przełączam na 1280x720. Warto mieć lepszy sprzęt + dysk TYLKO do nagrywania. Jeśli nagrywasz w dużej rozdzielczości to być może Twój dysk po prostu nie wyrabia. Przełącz na niższą rozdzielczość :slight_smile: Pozdro!

(dawbor) #8

1280x720