Fraps/BandiCam/Action! itp masakryczny spadek fps

Witam! mam taki problem iż chciałbym nagrac jakieś gameplaye lecz nie mogę bo nawet jeśli w grze mam 100fps to jak zacznę nagrywać byle jakim programem to mam spadek do ~25FPS :frowning: nie da się grać w takiej płynności

Q6600

Hd 3850

Samsung F3 500GB

2Gb RAM

jak nagrywasz w 25fps to do tylu spada framerate żeby było więcej nagrywaj w większej ilości fps, ale tu już może się komp nie wyrobić.

tylko, że nie ma różnicy czy ustawie 25 czy 60 bo zawsze spada do około 25, nawet jak próbowałem zapisywać na innym dysku (nie partycji) to nic to nie dało.

Masz za słaby sprzęt jak na jednoczesne granie i nagrywanie.

ok dzięki :slight_smile: ale mimo to dziwi mnie to że moge grać w gre w której będzie z kilkaset fps np quake 3 a po wciśnięciu magicznego przycisku nagrywanie od razu 25fps, no ale dobra, mój kompt nie jest zbyt na czasie więc to przez to pzdr :slight_smile:

PS.

jak to możliwe, że ktoś to nagrał na sprzęcie gorszym od mojego i "with recording (fraps): 30-60

without: 50-60" 8)

System wymaga minimalnie 1 GB RAM. Action 512 MB RAM. Zostaje ci 512 MB RAM. Sprawdź ile potrzebują twoje gry. Podaj temperatury HWMonitorem.

A w jakiej rozdzielczości nagrywasz? Ja normalnie gram w 1920x1080 ale do nagrywania przełączam na 1280x720. Warto mieć lepszy sprzęt + dysk TYLKO do nagrywania. Jeśli nagrywasz w dużej rozdzielczości to być może Twój dysk po prostu nie wyrabia. Przełącz na niższą rozdzielczość :slight_smile: Pozdro!

1280x720