Fraps - dobre nagrywanie

(szpon5) #1

Witam chciałem się zapytać od czego zależy dobre nagrywanie frapsem lub hyper camem itp... Bo chciałem nagrać bramki z PES 6, ustawiłem dobrą jakość tzn bardzo dobrze skonfigurowałem program, ale bardzo się tnie, w ogóle nie da się oglądać. Więc chcę wiedzieć czy to zależy również od komputera jaki się ma, czy lepszy procesor potrzebny żeby się mniej zacinało przy nagrywaniu czy co ??

(Krzysieek88) #2

A jakiego masz kompa ? i na ile fps nagrywasz ? może ustawiasz za dużo klatek dla Twojego kompa i dlatego Ci zamula :wink:

(Bardock9) #3

Z Frapsem tak wiecznie miałem kiedy chciałem nagrać bramki z PESa , przerzuciłem się na GameCam i nagrywa za każdym razem znakomicie :wink:

(szpon5) #4

Ja tylko podałem przykład na frapsie, mi fraps w ogóle nie działa, właśnie nie wiem dlaczego. Mam Windows Vista Ultimate, pełną wersję fraps 2.91. I za każdym razem gdy nagrywam i po zatrzymaniu nagrywania wyskakuje ramka, że fraps przestał działać i muszę dać zamknij program :cry:.

(Krzysieek88) #5

Napewno to nie jest wina systemu ;p mi fraps chodzi dobrze na Vista Ultimate :wink:

(szpon5) #6

A jaką masz wersję Fraps ??

(Krzysieek88) #7

Najnowszą 2.9.2 Full