Fraps - dobre nagrywanie

Witam chciałem się zapytać od czego zależy dobre nagrywanie frapsem lub hyper camem itp… Bo chciałem nagrać bramki z PES 6, ustawiłem dobrą jakość tzn bardzo dobrze skonfigurowałem program, ale bardzo się tnie, w ogóle nie da się oglądać. Więc chcę wiedzieć czy to zależy również od komputera jaki się ma, czy lepszy procesor potrzebny żeby się mniej zacinało przy nagrywaniu czy co ??

A jakiego masz kompa ? i na ile fps nagrywasz ? może ustawiasz za dużo klatek dla Twojego kompa i dlatego Ci zamula :wink:

Z Frapsem tak wiecznie miałem kiedy chciałem nagrać bramki z PESa , przerzuciłem się na GameCam i nagrywa za każdym razem znakomicie :wink:

Ja tylko podałem przykład na frapsie, mi fraps w ogóle nie działa, właśnie nie wiem dlaczego. Mam Windows Vista Ultimate, pełną wersję fraps 2.91. I za każdym razem gdy nagrywam i po zatrzymaniu nagrywania wyskakuje ramka, że fraps przestał działać i muszę dać zamknij program :cry:.

Napewno to nie jest wina systemu ;p mi fraps chodzi dobrze na Vista Ultimate :wink:

A jaką masz wersję Fraps ??

Najnowszą 2.9.2 Full