Fraps - dziwne zakłócenia

Witam. Ostatnio pojawiła sie u mnie chęć nagrywania filmów z gry MapleStory programem Fraps. Odpalam go, nagrywam… i kiedy odtwarzam zawsze jest coś takiego jak na moim filmie na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=8vmBaL484G8

Takie zakłócenia ! Czy mógłby ktoś poradzić, co mogę z tym zrobić ? Bardzo mi zależy na nagrywaniu i poprawnym odtwarzaniu przez program. Dodam tylko, że próbowalem różnych wersji frapsa, robiłem formata i nic. A o dziwo, próbowalem nagrać to w GameCam i jest dokładnie to samo ! Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

A czy w innych grach też ten problem występuje?

Tak btw, to wygląda na jakąś starą gierkę, Fraps nagrywa tylko z DX lub GL’a, czy dobrze domyślam się że to jest jakiś emulator konsoli lub coś w tym guście?

Tak na razie to jedynie na myśl przychodzi mi włączenie w grze synchronizacji pionowej (vsync, vertical synchronization).

Na innych grach o dziwo nie o_O Choć nie próbowałem ostatnio, ale z miesiąc temu nagrywałem film z Elastomanii i śmigało normalnie. Maple Story ? A to zwykła mmorpg, tzn jedyna w swoim rodzaju ! Gra nie jest stara, ma z 5 lat nie całe, więc… A czy mógłbyś powiedzieć jak włączyć tą synchronizację ? I czy wiesz w ogole o co chodzi w tych zakłóceniach ? Pozdrawiam :razz:

Z reguły w opcjach gry jest takie ustawienie. Jeśli nie ma, to być może da się to wymusić w ustawieniach karty graficznej, ale głowy nie dam, ale to i tak nie gwarantuje sukcesu. Może być tak że po prostu gra jakoś dziwnie renderuje obraz i powoduje to takie defekty.