Free Download Manager nie pobiera

Witam,

Mam problem z Free Download Manager. Pobrałem go z dobrychprogramów, wszystko ok się zainstalowało, ale kiedy importuje linki z rapidshare do niego, on ściąga jakieś pliki po 12.4 KB i nic więcej. Coś źle robie? Dalej pobierania nie da się uruchomić bo jest już zakończone. Tak samo dzieje się z jednym linkiem jak i z kilkoma :frowning: Przy okazji możecie podać jakąś konfigurację dla łącza 1Mb/s

Masz płatne konto na rapidzie? Bo w innym wypadku menager pobierania do niczego Ci się nie przyda.

Nie mam żadnego konta :frowning: Każdy program wspomagający pobieranie tak działa? A JDownloader/ Chodzi mi o to żeby linki odpalały się automatycznie i nie musiał ich wklejać w przeglądarkę czy coś.

Masz płatne konto na rapidzie? Bo w innym wypadku menager pobierania do niczego Ci się nie przyda. Żeby móc używać takiego programu i pobierać kilka linków naraz należy wykupić konto Premium

edit: sorki za błąd

;/ Trudno trzeba będzie kupić, dzięki za informacje :slight_smile:

Bzdura, umożliwi automatyzację pobierania, wystarczy wkleić nawet kilkanaście linków do rapida i zostawić włączony komputer, a program sam wszystko pobierze bez każdorazowego wchodzenia na stronę rapida, wklepywania linków i klikania dalej.

Do Rapida i jemu podobnych polecam:

Universal Share Downloader

http://universal-share-downloader.pl.ma … is-windows

Jedynie w czym mu nie pomoże to w ominięciu kolejki bez konta premium, wszystko inne zrobi sam za Ciebie.

Czyli mogę pobierać za pomocą tych programów bez konta Premium jednak?

Ze strony której podałeś mam go pobrać? Nie widzę gdzie tam można by go pobrać :slight_smile:

A jak z Free Download Manager? nie nadaje się do tego aby ściągać tak jak programem, który polecasz?

Możesz ale w kolejce musisz odstać i maksymalny transfer bez premium to 200 KB/sec.

W porządku, liczyłem się z tym, tylko żebym z tymi linkami się nie męczył :slight_smile:

Dodane 24.01.2009 (So) 14:58

Jeszcze takie pytanko,… czy Universal Share Downloader pobiera z maksymalną prędkością łącza (u mnie wypadnie koło 120kb/s) czy trzeba to gdzieś skonfigurować? Teraz go odpaliłem i jest około 50kb/s?