Free Download Manager - pomocy!

Ściągnąłem sobie FDM i problem tkwi w tym że jeśli chce pobrać cokolwiek z jakiegoś serwera to program zapisuje plik w formacie html.

Czy wiecie jak temu zaradzić ?

Proszę pomóżcie …

Używam tego programu od wielu wielu lat z przyzwyczajenia, jeszcze wtedy gdy używałem Internet Explorer 6… jest to program wspomagający ściąganie… bezpośrednio zapisywał mi pliki do folderu tam gdzie chciałem a nie tak jak przeglądarka IE pobierała do folderu tymczasowego a potem kopiowała do zadanego folderu…

Jeszcze raz zaznaczam, że jest to program wspomagający, a nie typowo ściągający …

Jeżeli program pobiera ci pliki w formacie html, to może oznaczać, iż nie pobiera tego co próbujesz ściągnąć tylko odnośnik jakiejś strony z której chcesz ściągnąć… domniemam iż chodzi o pliki znajdujące się na serwerach typu Rapidshare i po prostu wklejasz link np. http://rapidshare.com/8267152745/jakiś plik.rar do tego programu a on zamiast ściągać plik zapisuje tylko stronę internetową na twoim dysku w postaci pliku html…

Do takiego ściągania jest program jdownloader, gdzie się wkleja linki… a raczej automatycznie są wychwytywane i wtedy następuje pobieranie danych plików…

TheGreatDamian , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038