Free Download Manager sam przerywa pobieranie


(Bryschelm) #1

Witam

Mam problem z tym menedżerem pobierania, mianowicie po dojściu do około 30% często mniej pobieranie samo zostaje przerwane. Ikonka zmienia kolo na czerwony.Wyświetla się w zasobniku błąd. Kolejka pobierania nie podąża dalej. Nie jest możliwe wznowienie pobierania.


(niezDarek) #2

jaki to błąd, jakie łącze i system

wcześniej działało ??


(Bryschelm) #3

Łączę się z internetem przez kartę wifi. Co do błędu nie jest to jakiś komunikat. Normalnie podczas pobierania ikonka FDM ma kolor zielony. Gdy pobieranie zostaje przerwane zmienia kolor na czerwony. Najechanie na nią kursorem powoduje wyświetlenie w zasobniku komunikatu “błąd”. Zatrzymanie wtedy pobierania przez wciśniecie stop i ponownie wznowienie nie daje efektu. System win XP.

http://wstaw.org/p/caa/


(Danielm86) #4

Pobieraj z dwóch części. Do tego ustaw liczbę prób na maksa. Plik standardowo dzielony jest na 4 części. Zdarza się, że menadżer pobiera 3 części a czwartej nie może. Liczba prób połączeń domyślnie ustawiona jest na 5. Gdy nie uda się połączyć za piątym razem FDM anuluje pobieranie mimo, że pobiera 3 części. Swoją drogą polecam lepszego FreshDownload.


(Bryschelm) #5

Zainstalowałem freshdownloadera.Ściąga bardzo dobrze, ale kilka razy podczas surfowania po necie (używam Mozilli)szybkość spadła i pobieranie zostało przerwane, bez możliwości wznowienia. Gdy zostawiam komputer w spokoju ściąga bez problemów.