Freemake Video Converter - Opóźniony dźwięk

Witam. Mam następujący problem: dźwięk w filmach przepuszczonych przez Freemake Video Converter jest opóźniony.

Dla uściślenia. Nagrywam gameplaye z gier programem Fraps i pliki są okej - tj. oglądam je i nie ma opóźnień. Natomiast konwertując w ww. programie lub po prostu przeciągając do niego i oglądając w nim, mam filmy opóźnione. Codek którego używam to H.264 - zależy mi na nim, bo to natywny codek dla Youtube.

Próbowałem zmieniać parametry wideo (rozdzielczość) i audio (bitrate, kodek [mp3, aac, ac3], kanały [mono, stereo]) z marnymi skutkami. Tak jakby na wejściu program robił wstępną złą obróbkę.

To nie powinno mieć znaczenia, ale filmy z opóźnieniem pochodzą z gry Wiedźmin. A np. nagrywając filmy z Portal 2 raczej nie ma tego problemu.

FVC jest w najnowszej wersji dostępnej na stronie. Zestaw kodeków to wszystko z K-Lite Codec Pack 8.7.0 (Full).

System: 64bitowy Win 7.

Komputer raczej mocny.

Prosiłbym o sugestie związane z problem, ew. polecenie dobrego, darmowego programu do konwersji.

Dodane 01.05.2012 (Wt) 7:40

Bump.

Niestety, miałem ten sam problem i mimo moich usilnych prób jego rozwiązania, nie udało mi się w żadnym wypadku go naprawić. Koniec końców porzuciłem go i konwertowałem całość za pomocą programu Virtualdub i tam opóźnienia nie miałem.