Freemake Video Converter problem z uruchomieniem

Mam problem z uruchomieniem programu Freemake Video Converter.

Pobrałem wersję portable lecz nie mogę uruchomić programu. Niby program się odpala lecz nie następuje pojawienie się okna. Proces widzę w tle w taskmgr lecz fizycznie programu nie widać. .net 4.0 mam zainstalowany i zaktualizowany. Wie ktoś może w czym jest problem, że program nie chce się pojawić ?

Hej,

A próbowałeś instalacji normalnej wersji, tzn innej niż portable? W niej też widoczny jest podobny błąd?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ok, zainstalowałem. Cieszyłem się programem przez jedno uruchomienie. Teraz jak go odpalam crashuje mi się program.

http://tinypaste.com/8cab6d2f

info z loga

Hej,

Rozumiem, że normalną, stacjonarną wersję, a nie kolejną typu portable?

:arrow: Czy instalowałeś program na koncie, które ma uprawnienia administracyjne?

:arrow: Czy dodatkowo podnosiłeś w czasie instalacji uprawnienia uruchamiając instalatora nie poprzez dwuklik, a polecenie Uruchom jako administrator z menu kontekstowego?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak, zrobiłem to dokładnie tak jak powiedziałeś. Udało mi się raz uruchomić program potem niestety nie chciał się już podnieść.

Hej,

Odinstaluj zatem program całkowicie, korzystając ze skrótu dostępnego w menu start. Proces deinstalacji zainicjuj podobnie, jak instalację z podniesionymi uprawnieniami - czyli wybierając opcję Uruchom jako administrator. Następnie - po restarcie systemu - wyczyść dysk i rejestr przy pomocy programu CCleaner. Później spróbuj zainstalować aplikację jeszcze raz.

:arrow: Jaką posiadasz kartę graficzną? Czy obsługuje ona technologię CUDA?

:arrow: Czy aktywowałeś w ustawieniach programu opcję korzystania z przetwarzania strumieniowego na procesorze graficznym?

:arrow: Próbowałeś uruchomienia programu w trybie zgodności - na przykład z systemem Windows XP?

Pozdrawiam,

Dimatheus