Freemake Video Converter problem z uruchomieniem

(Peer2mailuploader) #1

Mam problem z uruchomieniem programu Freemake Video Converter.

Pobrałem wersję portable lecz nie mogę uruchomić programu. Niby program się odpala lecz nie następuje pojawienie się okna. Proces widzę w tle w taskmgr lecz fizycznie programu nie widać. .net 4.0 mam zainstalowany i zaktualizowany. Wie ktoś może w czym jest problem, że program nie chce się pojawić ?

(Dimatheus) #2

Hej,

A próbowałeś instalacji normalnej wersji, tzn innej niż portable? W niej też widoczny jest podobny błąd?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Peer2mailuploader) #3

Ok, zainstalowałem. Cieszyłem się programem przez jedno uruchomienie. Teraz jak go odpalam crashuje mi się program.

http://tinypaste.com/8cab6d2f

info z loga

(Dimatheus) #4

Hej,

Rozumiem, że normalną, stacjonarną wersję, a nie kolejną typu portable?

:arrow: Czy instalowałeś program na koncie, które ma uprawnienia administracyjne?

:arrow: Czy dodatkowo podnosiłeś w czasie instalacji uprawnienia uruchamiając instalatora nie poprzez dwuklik, a polecenie Uruchom jako administrator z menu kontekstowego?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Peer2mailuploader) #5

Tak, zrobiłem to dokładnie tak jak powiedziałeś. Udało mi się raz uruchomić program potem niestety nie chciał się już podnieść.

(Dimatheus) #6

Hej,

Odinstaluj zatem program całkowicie, korzystając ze skrótu dostępnego w menu start. Proces deinstalacji zainicjuj podobnie, jak instalację z podniesionymi uprawnieniami - czyli wybierając opcję Uruchom jako administrator. Następnie - po restarcie systemu - wyczyść dysk i rejestr przy pomocy programu CCleaner. Później spróbuj zainstalować aplikację jeszcze raz.

:arrow: Jaką posiadasz kartę graficzną? Czy obsługuje ona technologię CUDA?

:arrow: Czy aktywowałeś w ustawieniach programu opcję korzystania z przetwarzania strumieniowego na procesorze graficznym?

:arrow: Próbowałeś uruchomienia programu w trybie zgodności - na przykład z systemem Windows XP?

Pozdrawiam,

Dimatheus