Freestyle Football

Witam :slight_smile: Nie znalazłem tu nic na temat tej dyscypliny, więc myślę że warto jeśli wspomnę o niej jako pierwszy. Freestyle Football czyli triki piłkarskie to raczej mało popularny sport, choć cały czas się to zmienia na lepsze. Może mało kto wie ale Polska należy do światowej czołówki w tej dyscyplinie:) Ktoś słyszał już? Ktoś sam się nim zajmuje? Wszelkie przemyślenia mile widziane :slight_smile: Dla niezbyt zorientowanych zamieszczam link do filmiku o tej tematyce, mój własny :slight_smile: pozdrawiam

Siema też trenuje freestyle football wprawdzie dopiero 3 miesiące no ale są postępy. Luknołem twój filmik i widze że dużo trenujesz jesteś dobry w te klocki. Mam pytanie ile trenujesz i z kąd jesteś. Trenuje amatw może masz jakieś rady dla mnie bo to trudny trik. Narazie z trudniejszych trików to umiem tatw, atatw, latw, htatw sądze że to nieżle jak na 3 miesiące co sądzisz.

Jestem z okolic Bochni, woj. malopolskie. Mysle ze jak na 3 miesiace to calkiem calkiem. Co do amatwa to moze obejrzyj jakies tutoriale i dobrze sie przypatrz jak go wykonac. No i podstawa to solidny trening :slight_smile:

Dzięi za odpowiedź ja jestem z okolic gliwice. Trzymaj tak dalej a byłęs już na jakiś zawodach. :wink:

Nie ma sprawy:) Tak bralem kilka razy udzial w zawodach. Jesli jestes z gliwic to masz sie tam od kogo uczyc bo w tych stronach jest kilku freestylerow, w samych gliwicach tez :slight_smile:

bohunfree , nazwij proszę temat konkretnie, popraw błędy i zacznij używać na forum polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Kogo znasz z okolic Gliwic bo ja siedze w tym od niedawna więc nieznam ludzi zajmujących się tym sportem w mej okolicy :smiley:

Teraz się pewnie narażam na uwagi, że odkopuje temat ale zaryzykuję… Nie wchodziłem tutaj kilka dni a widzę, że jest post, na którego wypadałoby mi odpisać (oczywiście używając polskich znaków).

Z Gliwic jest freestyler o pseudonimie Radox, należący do czołówki w Polsce. Oprócz tego masz tam po sąsiedzku też w Tychach, Mysłowicach czy Jaworznie. Raczej każdy otwarty na propozycje jakichś spotkań itd, więc można się ustawić i pograć z innymi:)