Freeze Obrazu+Pętla dźwięku

Hej omówię może najpierw całkowicie mój nieszczęsny przypadek wszystko zaczęło się od 16 stycznia gdy zakupiłem nowe części do komp z następujących na

GPU-GT 220---->Gigabyte 6770 D5

PSU-Qoltec 420w---->Chieftec 500W S8

od tamtej pory z komputerem zaczęły się dziać cyrki zwiechy obrazu i dźwięku,BSoD’y,artefakty,miganie ekranu co jakiś czas na czarno i szare paski,sterownik ekranu przestał działać więc wysłałem kartę na gwarancję wymienili na nową i co… i znów na tej nowej były te same przypadki co na poprzedniej + ta karta wyglądała od nowości tak

http://imageshack.us/photo/my-images/109/img2173kopia.jpg/

No ale dobra wysłałem ją na gwarancję po raz drugi wczoraj właśnie ją i przez parę godzin było w porządku aż tu nagle dostałem freeze obrazu z dźwiękiem teraz już jestem prawie pewny że to wina innego podzespołu ale którego może to ten nowy zasilacz?Chodź dodam iż w czasie pobytu na gwarancji 6770 włożyłem do mojego kompa starą gt 220 i chodziło ponad miesiąc bez problemów.

Co robić panowie co robić? #-o

Dodane 17.04.2012 (Wt) 19:22

Przepraszam za wredny refresh ale boję się o swoj sprzęt . . . dziś testowałem ogólny system stability test w AIDA64 pod pełnym obciążeniem i nic się niepokojącego nie działo jakieś pomysły jeszcze co do tego?